Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen nevet adjak a cicámnak?

Milyen nevet adjak a cicámnak?

Figyelt kérdés

Várhatóan 2 hét múlva kapok fiú kiscicát, fehér-fekete színű lesz. Nem tudom milyen nevet adjak neki. Esetleg valami ötlet? Olyan kellene, ami lehetőleg angol név, és könnyű kimondani. Nem mindegyik megfelelő az elvárásaimnak, de én ezekben gondolkodtam:

Szimba, Félix, Harry, Killer, Leo ...valami más ötlet?:)


2014. jún. 16. 10:09
 1/3 Molli11 ***** válasza:
Szerintem a Félix tök jó mert annak a végén "sz" hang van kimondáskor :) lehet hogy még hallgatna is rá
2014. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyémet Leonak hívják, bár Ő lány. :) Elmegy unisex névnek, úgy gondolom. :D Nem túl ötletes név, nem is a kedvencem, de nem tudtam már mást kitalálni. Egyébként van/volt Kaktusz, Tofu, Limbo, Tigris, Garfield, Masni, Tappancs (Tapi), Bandi, Marcipán nevű cicám is. :D Ezekből a legtöbb név fiúnak és lánynak is egyformán megfelel. :)
2014. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Félix nevet választottam végül! :)
2014. jún. 16. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!