Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan alatt ami direkt...

Van olyan alatt ami direkt lesz öngyilkos?

Figyelt kérdés
Tehát pl nehéz sorsa volt, sokat bántották stb. és inkább úgy döntött, hogy öngyilkos lesz. (Nem véletlenül mint pl a lemingek és nem is azért hogy a pl. falkát /kicsinyeit védje!)

2014. jún. 25. 20:09
 1/8 anonim válasza:
az ember pl ilyen :D
2014. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A delfinek. Maguknak szabályozzák mikor vesznek levegőt ugyebár, és bizony a fogságban tartott delfinek néha úgy döntenek, hogy nem akarják tovább azt az életet, ezért nem vesznek többet levegőt.
2014. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem az emberekre gondoltam. Igazából pont arra vagyok kíváncsi, hogy állatoknál van e ugyan ilyen.
2014. jún. 25. 23:49
 4/8 A kérdező kommentje:

* ÁLLAT

- mobil átjavította látom.

2014. jún. 25. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden állatban erős az önfenntartási ösztön, ezt csak a fajfenntartási ösztön tudja felülírni. Ezért az állatok képtelenek öngyilkosnak lenni.
2014. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez inteligencia és tudat függő, hogy ki képes felülírni az ösztöneit. Ember is csak egy állat, ezért voltam kíváncsi, hogy van e olyan állat ami képes ilyesmire. Bár még ők is csak a meglévő információkat képesek kihasználni, a halál bizonyos esetben csak egy megoldásként funkcionál, ha ezzel az "információval" nem rendelkeznek akkor ők se tudnak vele élni.
2014. jún. 26. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a fajfenntartás a tét, akkor minden állat képes rá. A rovarok is.


Szomorkodás és depresszió miatt az emlősök inkább (kutya, ló, delfin, bálna).


Kutyát láttam kiugrani második emelet erkélyéről, de szerintem ő csak le akart menni az utcára, mert otthon hagyták. A buszmegállóba csattant és sírt utána nagyon.

Élve maradt. Sok ember állta körbe és hívtak neki orvost.

2014. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ember is állat csak nagyon okosan álcázza a tényt
2014. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!