Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szomszédban elszaporodtak a...

A szomszédban elszaporodtak a patkányok a baromfitól, a kérdésem, mennyi az a távolság jogilag, aminek meg kell lenni a házunktól?

Figyelt kérdés

#patkányveszély!
2014. jún. 28. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez közegészségügyi kérdés. Be kell jelenteni a jegyzőnél, önkormányzatnál és ÁNTSZ-nél.
2014. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha patkányok vannak részedről macska, foxterrier, hogy megfogja, illetve feljelentés, mert egy baromfiólank nem kelléke a patkány (már csak azért sem, mert megeszi a csirkét)
2014. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, még a nem sok baromfihoz is odaszokhat a patkány. Én is ezzel küszködök most. Bár itt a környező szomszédok mint nagy állattartók és nem mérgezik, így most megszaporodott nálam is a család. Én csak baromfit tartok jelenleg régebben volt más is. Kutya megfogja inkább a nagy hatalmas kan patkánnyal még a macskám sem bír. A múlt héten raktam le mérget, 2 kilogramm fogyott el eddig 4 helyen etetem. Granulátumot ajánlom hogy vegyél, rakj le neki, állítólag 10 nap alatt írt ki belőle. Ne várd hogy a gazda pusztítsa mert az nem biztos hogy foglalkozik vele.
2014. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,de úgy tudom,hogy van egy bizonyos távolság.Mert most a házunk tövében kapirgálják a tyúkjai az alapot,és a jogszabályt nem tudom mert a Neten képtelen olyan szabályt találni , amivel érvelhetnék vele.
2014. jún. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!