Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet valahol sünit örökbe...

Lehet valahol sünit örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

Nem a picire gondolok amelyik lakásban is tartható, hanem a "normálisra", ami kint a kertben az avarban, stb, van.


Nálunk van nagy udvar, meg hely meg minden, de egy süni sem jön be vagy nem tudom, hogy kerülnek be kertekbe.


2014. júl. 5. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A nem háziasított sün VÉDETT állat, így háziállatként NEM tartható, jogellenes. Ezért örökbe fogadni sem fogsz tudni. Kénytelen leszel megvárni, míg maguktól beköltöznek.
2014. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehogy befogj egyet! Először is bolhásak, másodszor valószínűleg azért járkál, hogy a kicsinyeinek vigyen valami ennivalót, szóval amíg te gyönyörködsz a "házi" sünidben, addig a kicsik éhen halnak, mert te befogtad az anyukájukat... annyit tehetsz, hogy kiraksz kaját a kert sarkába és végignézed, amint elviszi. Google a barátod, majd ő megmondja hogy mit szeretnek, illetve legyél vele tisztában, hogy így más állatokat is odavonzhat a rendszeresen kirakott eleség.
2014. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt nálunk elég sok van.A múltkor láttam kölyöksünit is,éppen vadászott a fűben bogarak után. :))
2014. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bolhásak? Erről nem is hallottam.

Az előző helyen ahol laktunk volt jó pár süni. Etettük őket, meg simán jöttek-mentek az udvaron a kis tálkához is odajöttek ami az ajót mellett volt, ha kijöttünk akkor sem mentek el.

Itt meg egy sincs, de hely volna dögivel, és sokszor hallom, hogy vannak helyek ahol azért panaszkodnak mert sünök vannak, nálunk meg nincsenek :(


Ha kaját rakok ki akkor szerintem a kóbor macskák eszik meg.

2014. júl. 5. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kóbor macska nem szereti a gyümölcsöt, süni igen. ;)
2014. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!