Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, aki ugyanúg...

KGabi0000 kérdése:

Van itt még olyan, aki ugyanúgy gondolkodik mint én?

Figyelt kérdés

Sok olyan ember válaszait olvastam,akiknek fajtatiszta törzskönyvezett divatkutyájuk van és csak a legdrágább,legjobb minőségű táppal etetik,a maradékot és csontot egészségtelennek tarják,pedig régen a kutyáknak csak ezt adtak enni.Nekem írják,hogy nem szabad a kutyának csokit adni,mert azt írta valamelyik oldal,pedig ők költenek évente 150.000 Forintot állatorvosra.Sok ember azt hiszi,hogy az ivartalanított kan kutyák lusták,dagadtak,magyarázzák ezt annak,akinek szép testalkatú,sportos ivartalan kanja van.Tehát:

-én egyetértek a chippeléssel és az ivartalanítással

-befogadott keverék kutyusom van

-az én kutyám kaap maradékot,csontot,néha tápot,de abból sem a legdrágábbat

-nem értem,miért vesz mindenki törzskönyvezett kutyát,ha a menhelyeken sorra altatják el a kutyákat


Nem kérek olyan válaszokat,hogy minek adsz a kutyádnak csokit?Adok és kész!Nagyon szereti.

Bocsi a hosszú leírásért.


2014. júl. 11. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

már pedig akkor is írok hogy nagyon ostobán cselekszel a csokival kapcsolatban -.- ez nem egy felkapott hóbort..a kutyák szervezetében nincs meg az az enzim ami lebontaná a csokoládét és ez nagyon megterheli a kutya szervezetét nem mellesleg iszonyatosan roncsolja a kutya fogát de te biztos jobban tudod és majd amikor szegény kutyának kihullanak a fogai akkor majd eheti a tejbepapit

(jah és 2 állatorvostól KÉPZET SZAKKEMBErek megkérdeztem és ők is azt mondták nem javasolják...)

2014. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9 éves a kutyám és megvan minden foga!Mellesleg 7 éve van nálunk!
2014. júl. 11. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy persze nem kap olyan sokat kb. évente fél táblát
2014. júl. 11. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy örül neki mert finom (meg még egy csomó minden mert az ízfokozók rájuk is hatással vannak még se jó :S) miért nem adsz neki inkább valami direkt kutyáknak kitalált édességet? fél évente 1 olyan pedig nem a világ
2014. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kap azt is meg kutyacsokit is,de azt nem nagyon szereti.Rudacskákat kap jutalomfalatnak,ne úgy képzeljétek el,hogy naponta eszik csokit,alig alig,és inkább ilyen csokis kekszet meg ilyeneket,de nem sokat.
2014. júl. 11. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenben egyetértek veled nagyjából, viszont a csoki tényleg nem tesz jót a kutyának. Bele is halhat. Lehet, hogy neked szerencséd volt a kutyáddal, hogy eddig még nem lett baja, de nem értem mért kockáztatsz. Ha valami finomat akarsz adni, adj neki egy sült csirkecombot, annak is örülne szerintem.
2014. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!