Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen állat koponyája...

Ez milyen állat koponyája lehet (KÉP)?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link]


Kutyának véltem először, de a metszőfog előtti nagyobb fog megzavart.



2014. júl. 14. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] szerintem kutya!
2014. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kutya.
2014. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor kutya. Köszi. :)
2014. júl. 14. 16:04
 4/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem kutya. Nézd csak meg hátulról a kettőt, a kutyának ott csík szerű horpadások találhatók, és annak a koponyának amit találtál olyan nincs. Sőt, a két szeme közt nagyobb a bemélyedés mint az átlagos eb koponyának. Ez nem lehet kutya!
2014. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Platypus ***** válasza:
100%
Már hogy ne lenne kutya. Azt remélem senki sem gondolja, hogy egy mopsznak és egy agárnak meg az összes többinek egyforma koponyája van.
2014. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen farkasé, de nem az európai szürkéé, hanem talán a lobo (mexikói farkas) egy példányáé lehet. Egyébként az elszíneződések és a fogak állapota alapján inkább tűnik öntvénynek mint valódi állatkoponyának.
2014. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kutyáé szerintem is. A leghosszabb fog a képen a szemfog és az előtte lévő hasonló alakú egy metszőfog.

[link]

Itt is láthatod, hogy a felső részen olyan mintha kettő szemfog lenne.

2014. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A hatos vagyok, szeretettel küldeném ezeket a képet minden a válaszomat lepontozó tudatlannak:


[link]

[link]


Ismét sem kellett csalódnom az itteni "színvonalban"...

2014. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!