Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a világon a legtöbb...

Melyik a világon a legtöbb odafigyelést, törődést igénylő háziállat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

akváriumban szerintem a mandarinhal, kényesebb, mint a diszkoszhal


Meg van még egypár, de az nem háziállat, hanem efogott vadállat, pl. lepkék, koala, ilyenek..

2014. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pl a hüllők baromi sok odafigyelést igényelnek.
2014. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
25%
pakotapincsi
2014. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
25%
bocs,palotapincsi lenne :D
2014. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
50%
Tiszavirág
2014. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
20%
nyuszi
2014. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Ezek nem igényelnek nagy törődést.. Főleg a nyuszi..

Amúgy szerintem is a hüllők, vagy a hörcsögök.

2014. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt egy "extra mini yorkim". Senkinek nem ajánlom, többet kellett foglalkozni vele, mint a gyerekemmel. Semmi nem volt jó neki, állandóan beteg volt, kerülgetni kellett, nem tudott rendesen menni, állni. 4 éves kora előtt elpusztult. Tudom, hogy hülye voltam, hogy megvettem, és azt is tudom, hogy nincs mini meg extra mini méret. Azóta én is nagyon kardoskodok a tenyésztőnél vett "normál" méretű yorkik mellett. Szóval, a beteg állat igényli a legtöbb odafigyelést.
2014. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

:D férfi

Amúgy szerintem a ló és a kutya igényelné a legtöbb törődést,az már más dolog,hogy ha le se sz@rják,akkor is elvan, de ők igénylik egyébként. A hörcsögfélék meg a kigyók örülnek,ha nem háborgatják az emberek,ők nem igénylik a törödést.

2014. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Attól is függ, mit értesz odafigyelés és törődés alatt.


Pl. sok egzotikus hüllőfajnak speciális igényei vannak, páratartalomtól és hőmérsékleten át, tápláláson, terrárium-berendezésen, talajösszetételig, stb, minden, ez sok odafigyelés, de aktív, "szociális" jellegű foglalkozás általában pont nem kell nekik.


Ha "személyesebb" jellegű, aktív foglalkozásra is gondolsz, akkor ló, kutya és papagáj, akikre nagyon sok időt, együttlétet, megfelelő minőségű foglalkozást kell szánni.

2014. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!