Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha kutya pszichológus szeretné...

Ha kutya pszichológus szeretnék leni hová menjek tanulni?

Figyelt kérdés
most leszek 7.es és már rengeteg szakma jutott az eszembe. De az hogy állatokkal foglalkozzak a legnagyobb álmom. De sajnos én nem vagyok az a nagy ész és így az hogy állatorvoslegyek nem lehetséges. DE arra gondoltam hogy Például kutya pszichológus legyek de ahhoz milyen iskolát kell elvégezni? Mert "Cesar Millan a csodálatos kutyadoki" Biztos halottatok már róla ő is egy szegény gyerek volt akár csak én de a kutyákkal nagyon jól bánt akár csak én. Légyszi segítsetek mert az oké hogy általános iskola után elmegyek leérettségizni de hogy azután ha állatalakkal szeretnék foglalkozni akkor melyik sulit válasszam? légyszi gyors választ "de ne olyat h keress a neten"

2014. júl. 28. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
26%
Kutyakiképző, aztán specializálódsz. Ha nem vagy nagy ész, akkor pont jó állatorvos lenne belőled.
2014. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!