Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit Csináljak? Rettenetesen...

Mit Csináljak? Rettenetesen félek az egerektől

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ő jobban fél tőled.
2014. júl. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg jobban fél tőled.

Engem egyszer meg is harapott egy, mert megfogtam. De nem bánt, és nem fog magától megharapni, csak ha fogdosod, mint én.

2014. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Embeeer! Akkor most betojatlak mégjobban:nekem az egyik házikedvencem egy patkány.Csuklyás patkány (háziállatnak van tenyésztve, nem a csatornából gubiztuk).És a PATKÁNYOMNAK olyan bociszeme van,hogy az egér egyenesen egy ilyen szupercukimukitündibündidrágaszág! Ne félj tőlük, nem kell őket fogdozni és akkor nem harapnak! Tudod ők mennyire félnek tőled?Nagyon, nagyon, nagyon, nagyon...És ne bántsd őket, kivéve ha beköltöznek a lakásba, de én olyan durva sztorikat tudok...Van olyan aki az egereket eltapossa, kinyírja valahogy kínozva...

Ha ennek az aprónépnek meg kell halnia, legalább fájdalommentes legyen!

2014. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké csak mondjuk egy tanácsot szerettem volna kapni hogy-hogy tudnám leküzdeni ezt a félelmet mert mikor meglátok egyet nem tehetek róla frászttv kapok de azért köszike mindenkinek! :)
2014. aug. 1. 00:51
 5/9 anonim válasza:
Nézegess cuki egeres képeket.
2014. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezt kipróbálom! :)
2014. aug. 2. 01:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el rajta miért félsz? Az egér nem bánt, kicsi, szőrös, cuki gombszemekkel, vannak tenyésztett egerek is ami háziállatként tartható és bújik az emberhez, nem harap egyáltalán. Nem értem mitől félsz, nem emberevők, nem bántanak téged.
2014. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha ez mindennapi probléma és annyira zavar, akkor kérheted szakember segítségét, akivel együtt rájöttök a félelem okára és remélhetőleg a megoldást is megtaláljátok.
2014. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg jó tanácsokat atok Köszi mindenkinek! :)
2014. aug. 3. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!