Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot vegyek?

Milyen kisállatot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék a sobámba egy kisállatot. Olyan ami nem nő meg nagyra és jól elvan egyedül vagy egy másik fiúval vagy esetleg 2 lány. Miket javasoltok? Ja és halakat nem szeretnénk és Ne foglaljanak el túl sok helyet.
2010. jan. 11. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tengerimalac, hörcsög
2010. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rágcsálót.. hörcsög, tengericoci, deguk!, törpenyuszi, csincsilla... a legkisebb helyen elfér a japán táncoló egér, meg a dzsungáliai törpehöri:)
2010. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy mi a túl sok hely. Nekem például 2 nőstény mongol futóegerem van, teljesen egérméretűek ,vagyis kicsik, de a terráriumuk 80cmx40cm alapterületet foglal el, nagyobb, mint egy átlagos egerek számára árult ketrec vagy trerrárium. De én szerettem volna, hogy legyen elég mozgásterük, bár még ígysem az igazi.

Ha nagyon kicsi helyet tudsz csak biztosítani, akkor törpehörcsögöt ajánlom.

Egyébként általában igaz az, hogy az egynemű állatoknál két nőstény jobban kijön egymással, mint két fiú. Kivéve a kármilyen hörcsögöt, mert náluk a nőstények is veszekednek sokat. Ha meg rágcsálóból lány+fiú-t teszel össze, akkor azok gyorsan szaporodnak, évente többször is akár.

Szóval szerintem a rágcsáló a legjobb, pl különféle egerek, nekem a mogol futóegér nagy kedvencem( így néz ki: [link] ), törpehörcsögök, aranyhörcsög, esetleg még a degu, de az nem annyira kicsi

2010. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!