Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen egzotikus állatot...

Milyen egzotikus állatot lehet tartani otthon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
csiga elég egzotikus? egy ismerősömnek van 2
2014. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengetegféle hüllő, pók, botsáskák, óriáscsigák, ritka halak, törpesün.
2014. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, minden hüllő egzotikus, ami nem őshonos Európában.

Papagájfélék, hüllők, kétéltűek, különlegesebb emlősfajok.

Rengeteg lehetőség van, de nem mindegy, hogy milyen szinten állsz ezen a téren. Kezdőként pl. ne tarts zöld leguánt vagy nyílméreg békát.

2014. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) És deguról a véleményetek?
2014. aug. 2. 20:10
 5/7 anonim válasza:
Camelaon. Barátnőmnek volt. Imádta! Ja bírod a karmolásokat, fájdalmat? Ha állatorvoshoz viszed erre fel kell készülnöd!:-)
2014. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem volt 2 degum, egy fiú egy lány, de sajnos a kutya megette őket kb 3 hónapja. Degut csak párban vegyél, mert ha csak egyet veszel, akkor az az egy depressziós lesz, és hamar elfog pusztulni. Elég sokat kell velük foglalkozni, nagyon fötrik a forgácsot, és állandóan 'csipognak'. Ezt értsd szó szerint. Állandóan. Bár én nagyon szerettem őket, szerintem nagyon édesek. :)
2014. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te figyelj, most ki fox röhögni, de én kisebb koromban ebihalakat tartottam. Nem is tudod, milyen király! ... Legalábbis nekem az volt :D
2014. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!