Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlotok?

Milyen állatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy állatot aminek nincs sok igénye és a ketrece/terráriuma max 50x50 alapterületű.A válaszokat előre is köszönöm
2014. aug. 6. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

valamennyi igénye minden állatnak van

pl: étel, viz, takarítás, törődni is kell velük

a többi már csak plussz nekem 3 állatom vanés egyik sem túl igényes de igy is hetente 24 órát elvesznek az életem ből de állatmániás vagyok és ez nem zavar

ha úgy érzed hogy nem tudod neki elégszer biztosítania szeretetet, törődést akkor szerintem nem feltétlenül kell neked állat

az hogy szeretnél az nem minden

jól át kell gondolni mert ha nem jön össze mindenki rosszul jár

persze nem akarom elvenni a kedved Jó keresgélést !!! :)

2014. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van sok állatom pl egy 2 éves staffordsire terrier-em.szóval tudom az alapvető igényeket.és azt elfelejtettem leírni hogy nem akarok hörcsögöt mert szerintem nagyon rondák és hangosak
2014. aug. 6. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy állsz a nyulakkal, de jó választás lehet. Nem túl hangosak és iszonyúan cukik.:) Bár kicsit szélesebb ketrec kell, mint 50 cm, de a magassága nem kell, hogy túl nagy legyen.
2014. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!