Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha valaki elveszti a madárpókj...

Ha valaki elveszti a madárpókját, akkor azt fel lehet jelenteni? A madárpókot fel kutatják vagy hagyják?

Figyelt kérdés
Egy elveszett madárpók ami a faluban mászkál az nem veszélyes az emberekre? én nagyon félek az ilyenektől

2014. aug. 9. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
szerintem veszélyes, és ha ilyennel találkozol jelenteni kell valahol, bár nemtom hol... talán az állatvédőknél. Gondolom utána felkutatják a gazdáját, vagy berakják egy állatkertbe, vagy továbbadják valakinek aki ért hozzá...
2014. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
100%
Egy elveszett madárpók hamar elpusztul. Kiszárad, éhen hal, más állatok megölik. Hűvösebb időben rövid úton végez vele az időjárás. De ameddig életben van, addig sem emberekre vadászik, hanem valami sötét zugban retteg és csak akkor mozog, ha minden csendes.
2014. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a válaszokat, de akkor emberre nem tàmad?
2014. aug. 9. 11:34
 4/4 Platypus ***** válasza:
100%
Ha nem tud sehová menekülni és direkt böködöd akkor lehet hogy megmar. Nem egy kellemes élmény, de csak akkor veszélyes, ha allergiás vagy rá.
2014. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!