Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szegediek! Mit tudtok az...

Szegediek! Mit tudtok az orpheus állatvédő egyesületről?

Figyelt kérdés
Arra lennék igazából kíváncsi hogy hol találom meg őket.Néztem a honlapjukat de csak annyit találtam hogy Szeged.:/ Ha például egy kutyát szeretnék örökbe fogadni hova menjek ha megszeretném nézni?
2014. aug. 11. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol Algyő mellett van, az tuti. Ha lehet hinni az internetnek, a Cerberosz kutyaiskola mellett ( [link] de egyszerűbb lenne felhívni őket, mert akkor rögtön azt is megtudhatnád, hogy MIKOR menjél, mert gyanús, hogy a nyitva tartásuk sem publikus. Telefonon meg azért el lehet érni őket ;)
2014. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszodat! :)


hát valószínű hogy telefonálni kell :/ csak azt nem értem hogy a honlapjukon minden fent van de hogy hol a fenében van maga a menhely az persze nincs -.-

2014. aug. 14. 10:26
 3/3 anonim válasza:
Én se találtam meg, de hátha tudok segíteni. [link]
2014. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!