Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bolha van a szobámban? Ha...

Bolha van a szobámban? Ha kimosom az ágyneműt meg mindent ami az ágyon van és szőnyeget ágyat mindent befújok chemotoxal az ér vmit?

Figyelt kérdés
Messze lakok az ilyen boltoktól ahol port lehet kapni.most rendeltem netről de az sok idő még ide ér szerintem csak a jövőhéten.de nem akarom h itt legyenek! Mit csináljak velük addig? Tuti h az láttam is egyet az ágyban magamon meg van már egy pár csípésem

2014. aug. 14. 06:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úristen... Ekkora hajcihőt egy bolha miatt?! Szerintem adj neki lángszórót, de lehet érdemes lenne egy drónnal lebombázni a környéket is.

Na jó, nem szekállak. Én úgy szoktam csinálni, hogy szakaszosan göngyölítem fel a takarót, közben simítom ki óvatosan a lepedőt is. Előbb-utóbb megjelenik a bolha, ugrik egyet, de egy kis ügyességgel simán el tudod kapni az ujjadat rányomva amint a lepedőre ér. Ha megfogtad, utána már csak a bosszúvágyadon múlik, hogy végzed ki szerencsétlen éhenkórászt.


Egy tanyasi.

2014. aug. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor ez lehet hogy csak egy darab bolha?
2014. aug. 14. 07:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze. Egy bolha nem csak egyszer csíp meg és nem csak egy területen egy éjszaka alatt. Nálunk vannak lovak, kutyák, óhatatlanul is beviszek néha bolhát. Nem kell tőlük annyira félni :)
2014. aug. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó! De nekem se kutyám se macskám.akkor hogy?mind1 kimostam mindent befújtam chemotoxal és kiporszívóztam mindent remélem nem lesz már csípés.
2014. aug. 14. 12:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg hogy lehet őket behozni? Ruhán? Bőrön vagy hajban?
2014. aug. 14. 12:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Akár másik emberről is "átveheted". A meleg helyeket szeretik a testen, oda igyekeznek beférkőzni.

Nem kell ám tőlük annyira rettegni, csupán megcsípnek párszor mert éhesek és ennyi. Engem pl. sokkal jobban zavarna, ha Chemotoxos ágyban kellene feküdnöm.

2014. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Estig kiszellőzik!
2014. aug. 14. 14:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez igen éhes lehetett mert úgy meg csípett tiszta hólyag volt a karom!szerintem rádmáshogy hatnak
2014. aug. 14. 14:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem egy hete csípett meg, a karomon még látszik egy piros folt. Ennyit gond nélkül el tudok viselni, de ismétlem, tanyasi vagyok már 14 éve és idővel az ember megtanulja értékelni még a bolhacsípést is.
2014. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Janka néni ***** válasza:

Vigyázz! A Chemotoxnak csak az érzékelhető szaga szellőzik ki. A nyálkahártyát irritáló hatóanyaga attól még marad. Csatlakozom tanyasihoz: inkább egy rakás bolha, mint a Chemos ágy!

De ha zavar, tegyél be levendulát, rozmaringot!

2014. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!