Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most őszintén, valaki került...

Most őszintén, valaki került már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Épp munkába készülődsz, mikor látod, hogy a kis kedvenc nagyon rosszul van. Pl hány, bágyadt, szarul is néz ki. Ilyenkor mit csinálsz? Dolgozni ugye menni kell, és nem is fogadnának el ilyen kifogást, hogy állatorvoshoz kellett vinned az állatkát. De akkor hagyod több mint 8 órán keresztül szenvedni szegényt?(oda-vissza út is idő, ugye) Ha mondjuk nem tudsz senkit megkérni, hogy vigye el helyetted. Mit csinálnál?
2014. aug. 18. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit fogok csinálni?

Viszem magammal,majd megmondom a pácienseknek,elnézést kérek,a rendelés ma 10 perccel később kezdődik,a kutyám ott fekszik fél halottan az asztalon!


Abban az esetben,ha otthon is tartok majd a betegségére alkalmazandó gyógyszert,akkor kap gyógyszert otthon,viszem magammal,rendelőbe berakom egy sarokba és két páciens között ránézek!


De én állatorvosnak készülök :D


Ha pl. irodába dolgoznék,vagy bárhol máshol,ami nem saját vállalkozás,akkor munkába menet beadnám az orvoshoz egy kutyaszállítóval együtt,és megmondanám,hogy legyen szíves,vizsgálja meg,ebédszünetbe visszajövök érte! Egy kis cetlire felírnám a tüneteket,valamint melléragasztanék 2000 FTot,amiért ebben a szokatlan ötletemben közreműködnek! :)

Ebédkor visszamennék,fizetném a vizsgálatot,átvenném a receptet,és mindenki boldog :)

2014. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Van ám egy olyan dolog, hogy szabadság...
2014. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szabadság? senkit nem engednek el ha az utolsó pillanatban jelenti be...
2014. aug. 18. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol? Én betelefonálnék, hogy késni fogok, mert a kutyámat dokihoz kell sürgősen vinnem...Ha ezért kirúgnak, akkor csak ürügy kellett nekik, ígyis úgyis elküldenének előbb utóbb...
2014. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén,betelefonálnék,hogy rosszul lettem és nem tudok bemenni,kérek egy szabadnapot,ledolgozom.Már csináltam ezt a beteg kutyám miatt.Azt mondtam,olyan hasmenésem van,hogy borzasztó.
2014. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is simán betelefonálnék hogy ÉN vagyok rosszul.

Hányok, megy a hasam szóval olyan tünetet mondanék amivel esélytelen munkába menni.

2014. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!