Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik állat a...

Szerintetek melyik állat a legjobb házikedvenc?

Figyelt kérdés

Kutya , macska, hal, teknős, hörcsög, tengerimalac, egér,

papagály, kígyó, rovarok?



2014. aug. 21. 13:16
 1/7 anonim válasza:
Nekem 3 békám van..nincs velük baj..de ha jön az eső egész este nincs alvás :D
2014. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nimfa papagájom, egy hullámos papagájom, két rizspintyem és két cicám. Mindegyikkel nagyon jól együtt lehet élni. Játszani a cicákkal a legjobb.
2014. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mondjuk imádom a papagájokat meg a cicákat. 1'-válaszoló. Békát honnan szereztél ?
2014. aug. 21. 13:25
 4/7 anonim válasza:
Sztem a kutya a leghasznosabb házi kedvenc, meg a kutyákkal lehet a legjobb dolgokat csinálni. Mondjuk én mindig is kutyás voltam, lehet, h elfogult vagyok. A macska is majdnem ugyanilyen, a halak dísznek jók, meg cukik, a teknős elég büdös, hörcsögöm meg egerem is volt már, velük sem volt semmi gond. A tengerimalac, meg a papagáj állítólag hangos, nekem még nem voltak. A kígyóktól meg a rovaroktól félek.:SS
2014. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tengerimalacaim vannak. a kutyákat én is imádom :)
2014. aug. 21. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Kutya, róka. Madarakat is szeretem, varjú vagy valami intelligensebb papagáj, mint mondjuk az ara vagy a jákó. Ha lehetnék solymász, egy harrist nagyon szívesen tartanék még.

Esetleg a macska akkor ha kicsi kora óta nálad van, nem engeded fel mindenhova, esetleg kijársz vele sétálni is, "elkutyásítod", és nem elkényeztetett dög lesz belőle. x)

Halaim voltak, nekem nagyon nem jöttek be.

Rágcsálókból csak a patkány adja, a többi elég butuska. Mondju jópofa nyuszit láttam már azért.

Ha nincs még semmi háziállatod ami megfogja az ilyesmit (Kutya, macska, róka) akkor vadászgörény! De komolyan. Mindig is szerettem volna csak itt vagy ketrecben kéne élnie, vagy szétszednék a kutyák.

Kígyó, pók, teknős inkább csak díszállatok. Bár utóbbival azért el lehet már szórakozni de még mindig nem az igazi.

2014. aug. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kroa01 válasza:

Próbálj úgy élni, hogy az állatok meglátogassanak a jóságod miatt. Az ember nem tud magára sem vigyázni sokszor. Egy állat a természetbe viszont ösztönből jobban él. De persze, tudom, hogy hol tartunk....


Amúgy a malac egy nagyon kedves barát lehet még és nagyon intelligens. Ha nem bacon-t látsz benne persze :)

2014. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!