Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire félnek az emberek...

Mennyire félnek az emberek félnek a pókoktól?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire félnek az emberek a pókoktól.

Arra kérném a válaszolókat, hogy az lentebb felsorolt lehetőségek közül válasszanak és írjanak nemet is (nem "nem"-et, hanem hogy F vagy L :)


0-imádom a pókokat

1-szeretem a pókokat

2-közömbösek a pókok

3-nem szeretem a pókokat

4-félek a pókoktól

5-iszonyom van a pókoktól


Számot is írtam, ha valaki nem szeret gépelni.



2014. aug. 24. 01:46
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Iszonyom van tőlük, magyarán 5-ös! De inkább 6!! De nekem pókfóbiám van nagyon durván (amiről egyébként nem tehetek). Egy pókhálós helyiségbe sem megyek be, nem hogy egy légtérben legyek egy pókkal.

17/F

2014. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem lenne velük bajom csak mindig rossz helyen vannak/szőnek hálót. Ha még jó helyre is szőnek, ahol nem érdekel az sem jó...mert mászkál, ha meg rámászik akkor általában egyikőnk se jár jól xD Én azért mert hirtelen felmegy a pulzusom 200ra a pók meg azért mert reflexből olyat seprek rá, hogy ott hal meg :D

Engem nagyon irritál, ha bárhol is van pók, szóval mielőbb eltüntetem. És mivel az 5ös kategóriába esek, én nem kísértem a sorsot, hogy kivigyem és elengedjem. Hanem leütöm valamivel vagy rádobok valamit :D Sajnos kicsit lelkiismeret furdalásom van, ha bármit is megölök...de ez van :/

Pókhálós helyiségbe nem szívesen megyek be, ha nagyon muszáj alaposan körülnézek hova megyek/lépek :D

Amúgy ha mással el tudom tüntetni az adott helyről...hát akkor vigye, rábízom. Csak egy kikötésem van, ne hagyja meglógni :D Az a legrosszabb, amikor elszökik és nem tudom hol van. Főleg a méretesebb pókoknál.(nekem még az állítólag kicsit is nagy :( )

Na ez elég hosszúra sikeredett és eltértem a tárgytól. Na szóval én azt mondom, hogy 5ös.

18F

2014. aug. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

5

L

2014. aug. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ha a szobámba van akkor 4es ha az ágyam fölött akkor 5ös ha a házba 3as.ha rámmászna akkor jól be f*snék 1x-2x már találtam az ágyamba is...de a kisebbeket ujjal is elnyomom.ezt viszont jó látni hogy nem csak én vagyok az egyedüli fiú aki tart tőlük :D

15/f

2014. aug. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szeretem a pókokat, mert elkapják a repülő rovarokat és jól kicsinálják őket. Nem tudom, mások miért félnek a pókoktól. Mikor a régi lakásomban néha arra jöttem haza, hogy egy hülye pók beleesett a kádba és nem tud kijönni, akkor mindig szépen megfogtam és felraktam őket a falra.


A faterom viszont retteg tőlük, ami elég vicces szerintem.

2014. aug. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kádba??? Forró zuhanyt rá :D tudod mikor fognám meg :D Egész kicsiből egyébként nem csinálok nagy ügyet. Általában szegények meghalnak :( Így legalább nem nőnek meg :D előre is kell gondolkodni nem? :D
2014. aug. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ameddig nem kell őket megfogni,addig 2,emigy 3

L

2014. aug. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Forditva irtam.Ha nem kell megfogni,akkor közömbös,ha meg kell fogni,akkor nem szeretem :)

#7-es voltam.

2014. aug. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na nálam érdekes ez a pók dolog.

Tőlem aztán szaladgálhat a lakásban 10 madárpók nem hat meg, szép-érdekes állatok.


Viszont ezektől a sunyi kis házi pókoktól frászt kapok. Még gyerek koromba volt olyan hogy azért nem mentem iskolába mert a konyhába megláttam egy pókot, beszaladtam sírva a szobába és délután 4-ig amíg anyám haza nem jött ott zokogtam. Azért ma már ilyet nem csinálok, de pl gyomlálás közben pókkal találkozom akkor ott hagyom a kertet...

Meg nem ölöm, hagyom hogy távozzon önszántából, vagy ha a fiam is sírógörcsöt kap tőle akkor pohár rá, újság alá és kiviszem.


Ezzel szemben volt nem egy keresztes pók, ami valamiért szimpatikus volt és azt még etettem is.

Úgyhogy nem tudom magam kategorizálni, mert van amelyik fele 5-ös van olyan amelyik felé 1-es :)

24L

2014. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
1 vagy 2 F
2014. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!