Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tűz esetén kit mentenél ki,...

Tűz esetén kit mentenél ki, ha módodban állna, a saját, szeretett háziállatod, vagy egy idegen embert?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell mondanom, hogy fiktív a kérdés, csak kíváncsi vagyok. Megköszönöm, ha mellé írod, hogy milyen állatod van és mióta.
2014. okt. 9. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
embert
2014. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Ebben a sorrendben, bár az állatoknak csak kell nyitni az ajtót, bár a kutya jön magától, a lovak meg amúgy is kint vannak, akor tuti távoznának a karámon keresztül, akkorát tudnak ugrani ha nagyon kell, a ámsik kutya kintvan, macska, dettó, a kecskéket, szárnyasokat ki kéne engedni. Ennyi kb.
2014. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
74%
Természetesen a háziállatomat, a 3 éves tacskómat aki a szívem csücske :3
2014. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
A kutyámat, mivel őt bírom el, egy felnőtt embert legfeljebb a földön tudnék húzni. Így inkább a tűzoltókra hagynám. :P Ha tud járni az ember, akkor őt támogatom, a 12 kg-os kutyám pedig a másik oldalon a hónom alá csapom. :) Egyiküket sem tudnám ott hagyni.
2014. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

ha az állatoknak van lehetőségük(nyitott ajtó)

akkor saját maguktól menekülnek jó irányba mivel természetes körülmények között is rettegnek a tűztől és érzik merre van a friss levegő merre kell menni, de ha pl hal vagy hüllő akkor menteni kéne mert nem tud olyan gyorsan legtöbbször menekülni vagy vízhez kötött és ezért, ha egészséges felnőtt emberről van szó ő kitalál magától

de hüllők,halak nem biztos őket menteni kell

2014. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Macskám van, 4 hónapja, őt menteném.

Bár erős a gyanúm, hogy csak szabaddá kellene tennem az útját és már iszkol is. Ez esetben megpróbálnék segíteni az embernek is.

2014. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
hát én nagyon más válaszokra számítottam! Nagyon érdekes... Komolyan többet ér egy állat élete, mint egy emberé?
2014. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Macskáim vannak én őket menteném és mivel családiházban élek esélyem se lenne tűz esetén idegent találni a saját házban.

Akivel évek óta együtt élsz,alszol,kelsz hiába"csak"macska,kutya vagy hüllő természetes,hogy az az állat többet jelent számomra mint egy teljesen idegen ember.

2014. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-esnek: Itt szerintem nem az a kérdés, hogy "ember kontra állat", hanem "egy szerettem kontra idegen". Köszönöm a válaszokat! Én is a cicámat vinném. :)
2014. okt. 10. 20:16
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

7-es vagyok. Bele is gondoltatok egy ilyen helyzetbe? És ha az az idegen egy gyerek, vagy egy családos ember?

Tegyük fel, hogy idegen az illető, de mivel egy tűzesetben vagytok, utána valószínűleg találkoztok a családjával. A síró gyerekeinek egyszerűen mondanátok, hogy bocs, de a kutyám fontosabb volt??


Igazán nem kötekedni akarok, de nem értem! :/

2014. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!