Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért vesztek úgy állatot,...

Miért vesztek úgy állatot, hogy semmit sem tudtok róla?

Figyelt kérdés

Engem baromira kiakaszt ez. Nem arról van szó, hogy ha valami extra baja van, azt nem ismeritek. (Mondjuk azt se értem, miért nem a dokihoz siettek)


DE! Amikor azt látom, hogy most vettem egy ilyen kutyát/gekkót/kígyót/akármit, és azt kéritek, mondjunk el róla mindent, amit tudni lehet. Vagy hogy van egy siklód, és mikor elszürkül, elkékül a szeme, pánikba esel, miközben csak vedleni fog. Vagy pánikba esel, hogy a gekkód pár napig nem eszik. Vagy hogy vitaminhiányosan etetsz, és csodálkozol, hogy dudoros, puha a páncélja, vagy görbe a csontja.


Nem hiszem el, hogy csak engem idegesít, ha az ember úgy vesz bármilyen állatot, hogy jóformán lópokulát se tud róla, aztán sír mindenen :D



2014. okt. 13. 21:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jézusom ekkora hülyeséget... Homok meg havi egy egér. Én etetek amikor látom hogy éhes, és abból még nem volt bajXD
2014. okt. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!