Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy macska harcban legyőzhet...

Egy macska harcban legyőzhet egy kisebb termetű kutyát?

Figyelt kérdés
Ha a macska akkora lenne mint egy németjuhász, akkor a kutyáknak annyi lenne harcban, de ilyen szempontból sztem legyőzhet egyet mert kikaparja a szemét vagy akár szétkarmolja stb. nekünk van németjuhászunk meg egy macsekunk és nem mert rárontani a macskánkra mert fújt felborzolta magát, kapkodta a karmát nagyon kemény volt:D de elvittem onnan a macskát nehogy bajuk essen
2010. jan. 24. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
xD. Szerintem legyőzheti ha elég ügyes. Nekünk is van egy 6 hónapos fekete kismacskánk,meg egy másfél éves kutya. Szoktak néha harcolni,de eddig még mindig a macska győzött.:D A kutya ugat a macsekra,a macska képlábra áll,karmolja a kutya orrát,a pofáját a szemét:D XD nagyon kemény ez is,ugye többet ésszel mint erővel:D
2010. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.vok. Bocs a hibáért "képlábra"... kétlábra-t akartam írni.
2010. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ egy ideges nagykutya ellen semmi esélye sincs, de egy közepes méretű kutyával el tud bánni :D
2010. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!