Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi baja az állataimnak?...

Mi baja az állataimnak? Mintha megőrültek volna.

Figyelt kérdés

Van 5 kutyám. Ebből 4 kiskutya és az az egy az anyjuk.

Azt vettem észre hogy az egyik kiskutya nem volt meg egy ideig. Mikor haza jött kicsit sántítot. Felvettem de megharapott. Nagy nehezen kesztyűben elkaptam majd láttam a lábán egy sebb van amit lefertőtlenítettem. Majd vadsága miatt bezártam egy nagyobb ketrecbe. Vízhez nem nyúlt csak a ketrecen a drótott rágta és a kezem után kapkodott. Aztán másnapra nyitott szájjal járkált és folyt a nyála.

A kiskutyák oda oda mentek a ketrechez azt láttam, de szerintem megharagúdtak rám a tesvérük miatt vagy nem tudom mert azok is elkezdtek harapdálni, nem játékosan. Egymást harapdálják és az anyjukat. A macska is olyan bátor hogy rám támad, alig lehet letépni magamról! A kutyáknak is neki megy. Csak a nagykutya normális. Miért ilyen őrült a többi?

Hívjak állatorvost vagy megtudom oldani magam is? Szpihés gondjuk lehet?



2014. okt. 19. 19:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem értek az állatokhoz, de ha vmi seb van rajta, és FOLYIK A NYÁLA, akkor szerintem a kutyád megveszett, mert vmi megharapta. Ha téged megharapott te is megveszhetsz ám! Vigyed mindet az állatorvoshoz!!!
2014. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha nem iszik asszem az is a veszetség jele. Habzik a szája?
2014. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 2A0g0i1 válasza:
100%
Én inkább állatorvoshoz fordulnék mert ő jobban megérti ugye az állatok gondjait mint egy átlagos ember
2014. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden állatod be van oltva veszettség ellen?! Ha nincs, AZONNAL szólj az állatorvosnak!
2014. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Veszetség?

Igen szinte mindegyiknek.

A nagy az olvta van ellene. Akkor gondolom emiatt nincs baja. Most mit tegyek? Öljem meg őket?

2014. okt. 19. 19:31
 6/29 anonim ***** válasza:
A kiskutyának nagyon mérgezéses tünetei vannak. Ha valóban így van, akkor órákon belül végezhet vele a méreg, úgyhogy jó lenne állatorvoshoz vinni. A macskád azért csinálja ezt, mert megengedheti magának, a kiskutyák pedig kiskutyák, rosszalkodnak, ez a dolguk, neveld őket.
2014. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
A szinte az nem mindegyik. Mit tegyél? Ne öld meg őket, hanem hívj állatorvost!
2014. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Na most ez veszetség, mérgezés vagy viselkedési probléma?

Az állat orvos messze van. Maximum holnap/hnapután érne ide.

2014. okt. 19. 19:35
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Mi az hogy "megöljem őket" ???? ez vmi kamu kérdés?, ilyet egy normális ember nem mond. Maga k@cs@g?
2014. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én ammit most olvastam a veszetségről abban szó szerint az van írva hogy a fertőzött állatot ki kell írtani.
2014. okt. 19. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!