Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elektromos patkány és egérirtó...

Elektromos patkány és egérirtóról kérhetek véleményeket? Beválhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettünk egy házat, ami tégla építésű. Beköltöztünk, és hát ekég fura hangokat hallottam, igyhát kitettem ilyen egérragyasztó féleséget. Fogtam is aznap 3 egérkét. Viszont ez egyéb okokból nem jó. Van egy tacskónk és belelépked. Sajnos ő nem fogja meg őket. A férjem vett ilyen elektromos riasztót, a legdrágábbat 11 ezerért. Nos, lehet hogy előző életemben patkány voltam, mert sajnos engem idegesit és fáj tőle a fejem, igy ha nem ér semmit inkább kikapcsolnám. Ezen kívül patkány és eférfogót is vettünk. Tehát a kérdés adott, nektek milyen tapasztalatotok van ezzel a kütyüvel kapcslatban? :)

#egér #patkány #kártevő #elektromos rágcsáló írtó
2014. okt. 25. 21:40
 1/3 anonim válasza:
érdekelne hogy mi a tapasztalototok?használt?
2014. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekekem nem vált be. ugyanúgy van egér a konyhában spájban. kidobott pénz csak az az elektromos izé. többre mész egér ellen a faltövébe tett egérragacsos neylonnal újságra tűzőgépezve.
2014. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lehet állítani a kütyün a frekvenciát, akkor nem fájdul mag a fejed.

Az egérragasztót meg tedd be egy dobozba és vágjál rá nyílásokat. Akkor talán a kutya nem lép bele.

Amúgy (seb)benzinnel tudod a kutyáról lemosni.

2014. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!