Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy az Alpokban és a Kárpátokban milyen módon tenyésztik az állatokat?

Figyelt kérdés
Ha rosz a kategória, ne vegyétek a fejem.

2014. okt. 28. 13:06
 1/4 csabika1971 ***** válasza:

Bocs, de nem igazán értem a kérdést, hogy pontosan mire is gondolsz.

Mert alapból úgy gondolnám nagyon hasonlóan teszik ott, mint itt. De olyan nagy eltérés nem is lehet, mert kell hozzá egy hím és egy nőstény...

2014. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, akkor pontosítok: Az Alpokban havasi pásztorkodás van, ha jól tudom. Inkább a Kárpátok érdekelne. Keresgéltem, de vagy hülyeséget adott ki, vagy ugyanazt mint az Alpoknál, tehát hogy ott is havasi pásztorkodás van, de nem hiszem, hogy igaz lenne.
2014. okt. 28. 13:18
 3/4 csabika1971 ***** válasza:

Hát mert mindegyik magas hegység, ezért a nagyon hasonló lehet a klímájuk is. Ezért nagyon is elképzelhető számomra, hogy mind két helyen havasi pásztorkodás zajlik.

Sőt nagyban valószínűsítem.

2014. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, kösz.
2014. okt. 28. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!