Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki állatorvosi asszisztens legyen?

Figyelt kérdés

Kell ahhoz valami iskola? Olvastam most egy állatorvosi rendelő honlapján, hogy az egyik asszisztensnek Élelmiszeripari végzettsége van, szerintem ez nem nagyon passzol össze az állatgyógyítással :D

Tényleg nem kell hozzá iskola, vagy ez az illető ilyen szerencsésen bekerült oda?

Mennyi a fizetésük az ilyen asszisztenseknek? Könnyű ilyen munkakörben munkát kapni?


2014. okt. 29. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg van rá OKJ-s képzés. Ugyanakkor olvastam az Állatorvosi Kamara egy cikkét, miszerint ezek a képzések nem adják meg a megfelelő képzettséget.

Elvileg egy állatorvos saját maga és kinevelheti az asszisztensét. Sokszor valamelyik családtag tölti be ezt a szerepet.


Az OKJ tanfolyamnál is magadnak kell keresned egy olyan orvost, aki felvesz maga mellé, hogy a gyakorlatod meglegyen.

2014. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Okj-s képzés van ilyen,de az előttem szólóval egyetértek,hogy az nem mindig elég.

A másik ami kell az a protekció..ismerj valakit aki ismer valakit...

2014. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nem elég a képzés, akkor képzés nélkül még felkészületlenebb valaki.

Azért kár, hogy 24 évesen jönnek az ötletek, hogy minek kellett volna menni... :D

2014. okt. 29. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd el én 20 vagyok és most sem igazán tudom mit szeretnék csinálni..pontosabban tudom,csak sok a választék,de sok sikert kedves kérdező!:)
2014. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem már van diplomám egy teljesen más területen, és abban dolgozom. Nem mondom, hogy nem szeretem, de azután kezdett el egy csomó dolog érdekelni, hogy egyetemre mentem.
2014. okt. 29. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

kell hozzá gyomor és protekció

túlórák, hétvégi bejárás

minimálbér körüli fizetés, ha bejelentenek...

2014. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!