Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne fájjon...

Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire az elválás?

Figyelt kérdés

Kint élek Amerikában és családi okok miatt sajnos haza kell költöznöm egy időre, a cicámat viszont nem vihetem magammal, egyrészt, mivel nagyon költséges a szállítás, másrészt iszonyatosan megviselné őt lelkileg az út, nem szeretném kitenni őt semmiféle szenvedésnek.

Ez okból kifolyólag meg kell tőle válnom, ami iszonyatosan fáj, napok óta csak sírok és egyszerűen nem tudom, hogy mitévő legyek.

Mi segíthetne, hogy kevésbé fájdalmas legyen a búcsú?


2014. okt. 30. 06:42
 1/9 anonim válasza:
Legyel vele minnèl tobbet pl.:jatszal vele.ha van pott egy jo barat akivel nagyon joba vagy kerdezd meg hogy nala maradhatna a cica.Ilyenkor mar tudni fogod hogy jo kezekben lesz.😃
2014. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

van egy barátom, akiben megbíznék annyira, hogy rábízzam az én kis manócskámat, a gond csak az, hogy nem igazán szereti a macskákat. sőt, igazából nem szereti őket. :-(

szóval mindenképpen örökbe kell adnom őt - aminek még a gondolatától is irtózom, de tudom, hogy nincs más választásom.

2014. okt. 30. 06:59
 3/9 anonim válasza:
Valaki mast nem tudsz ismeros munkahelyrol
2014. okt. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mennyi ido lenne az hogy hazakoltozol
2014. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem. akire rábíznám, az vagy nem szereti az állatokat - főként a macskákat, vagy kutyája van és amiatt mondott nemet. természetesen először ismerősöket kérdeztem, hogy tudnának-e segíteni, de mivel nem, így a végleges elválást kell választanom.
2014. okt. 30. 07:06
 6/9 A kérdező kommentje:
néhány hónap, ugyanis anyukám beteg és szeretnék mellette lenni.
2014. okt. 30. 07:07
 7/9 anonim válasza:

Nagyon sajnalom hogy anyukad beteg es azt is hogy el kell bucsuznod a macskadtol😞

Lehet hogy valamelyik ismeros meggondolja magat ebben csak remenykedni tudunk

2014. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is reménykedem. csak tényleg nem tudom, mit tegyek, hogy ne legyen ennyire nehéz...
2014. okt. 30. 07:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Én biztos ideiglenes gazdát keresnék, akár fizetnék is érte, de biztos nem válnék meg tőle végleg. A pár hónap hosszú lesz, de még mindig megnyugtatóbb, hogy tudod, fogod még látni újra.

Nekem két kutyám van. A férjem játszadozik a gondolattal, hogy menjünk ki Németországba dolgozni. A szívem megszakad, ha a kutyákra gondolok, belepusztulnának, ha odaadnám másnak, elvinnék őket máshova. Így elfogadta a férjem azt a feltételemet, hogy ha esetleg elmegyünk, megfizetünk valakit, hogy átjárjon hozzájuk etetni. Még mindig jobb nekik a saját közegükben, bár egyedül a nap nagy részében, mintsem elvinni őket valahova, akkor még reményük sem lenne. A házra amúgy is rá kell nézni. A szomszédbácsit szeretik, anyósomék is idejönnének néha.

Én a helyedben nem nyugodnék bele ilyen könnyen ebbe a verzióba. Ha nem találsz ismerőst aki elvállalja, keress idegent, de azzal a feltétellel, hogy ha visszautaztál, újra magadhoz veszed. Már az utazás előtt járjatok össze és úgy ismerkedjen a cicával, hogy Te is ott vagy. Hidd el ,ha látod, hogy jól kijönnek egymással, Te is nyugodtabb leszel.

2014. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!