Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Titeket is kiborit neha az...

Titeket is kiborit neha az allatotok?

Figyelt kérdés

A 2 hete kimosott (és mostanra megszáradt) párnát lepisilte, a tegnap felmosott kövön szettapicskolta, ráadásul a szinten tegnap takarított 140-es ketrecben is pisilt és szetjarkalta. Ja, és alapból szarul érzem magam.


Ilyenkor annyira elegem van belőlük:-( Nektek is szokott hasonló lenni?


2014. nov. 3. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam kutyák rendesek, de a sertéseim rendre kiborítják a trágyával megrakott talicskát, így kezdhetem újra az egészet. Vagy az új állítólag 800 kiló terhelhetőségű villanypásztort már az első héten elszakította a szürke marháim valamelyike. Olyankor majdnem felrobbanok. Nem elég hogy a pénzzel sem vagyok bővében de még foltozgathatom is meg az újat. De persze ez a harag elmúlik idővel, mert szeretem őket.
2014. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajajj, az egyik görényem már rendre felhúz minden reggel valamivel. Rosszabb mint egy gyerek.
2014. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek neked állat, ha csak nyűg és teher? És kiborító is? Ha szeretnéd, nem éreznéd így. Sajnálom szegénykémet.
2014. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem tartok a lakásban lovat
2014. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előfordul.

Nekem csak tengerimalacaim vannak, de valami pokoliak! 1,5 éve vannak nálam, semmi gond nem is volt velük.. 2 hónapja nem lehet tőlük aludni, rángatják az itatót, rázzák a ketrecet, a kaját úgy széttúrják, hogy a szőnyegen vannak, kirúgják a sz@rt... nem tudom mi van velük.. Először azt hittem betegek lettek, vittem állatorvoshoz, hogy biztos fáj a hasuk és azért szenvednek. Semmi ilyen. Megzakkantak. Pedig nem változott semmit. Nem éhesek, nem szomjasak, foglalkozok velük, ki vannak engedve nagyon sokat.


Volt kutyám nekem is, ő is rendszeresen ezt csinálta, benti kutya volt. Lepisilte az ágyat, a párnát, a szőnyegeket, a falat. Bepiszkított, amit előtte sosem csinált.. Szétrágta az ágyat...

2014. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!