Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bele költözhet-e az üveggyapot...

Bele költözhet-e az üveggyapotba a padláson lévő "állat"? Pl. Nyest, patkány, meg ilyesmi állatok. Nagyon ideges vagyok, mert mindig rág, rohangál, zörög. Csapda 2 napja fent van csalival együtt, de semmi. Hogyan űzzük el innen?

Figyelt kérdés

#Üveggyapot?
2014. nov. 7. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is költözik bele, de szétkaparja, tönkreteszi a hőszigetelést. Egyetlen módja az "elűzésnek", ha tökéletesen le van zárva a padlás és nem juthat be (nagyon szűk réseken befér). A szellőzésként mégis nyitva maradó nyílásokat dróthálóval kell lezárni.
2014. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a hozzád legközelebbi állatkertet, és mondd el nekik, hogy mi a helyzet. Ők megmondják, hogy ki az illetékes. Anno én is ezt csináltam, kaptam egy számot, és másnap ki is jött egy férfi és befogta őket. Utána átnéztük, hogy hol jöhetett be és lezártuk a padlást.
2014. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Több infót is kaptam, de eddig egyik sem vált be. Tegnap este betettünk egy rádiót, egész éjjel ment, de folyamatosan zörgés, kaparás, rohangálás volt. Állítólag a nyest fél a zajoktól, nos, ezek nem féltek, vagyis állítólag nem is azok. Semmi ürülék, tojáshéj, tollak nincsenek sehol fent. Most azt az infót kaptam, hogy hagyjam a villanyt felkapcsolva éjszakánként, mert attól is félnek. Az egyik ismerősöm így űzte el őket 2 hét alatt. Aztán fagyállóval átitatott pirítós kenyereket rakjak szét a padon. Sokan esküdtek a rádióra, hát én ugye meg is tettem ezt, de nem volt hatásos. Most jön a villanyfény. De ha nem nyestek, akkor mik? Patkányok? Mert másra nem tudok gondolni. Köszönöm a segítséget és a további válaszokat. Az egy biztos: 2 hete egy szemhunyásnyit sem aludtam és már ülve elalszok. Ez iszonyat kiborító állapot, altatót kell szednem, ha nappal ébren akarok maradni.
2014. nov. 9. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálj ki te is egy csalis dolgot amit én mától. félig vödör víz, rajta neylondarab, a vödör felét sem takarja be, és a neylonon van egy kis zacskó patkány méreg. este éjjel jön a patkány és fölugrik a neylonra a kajáért és belecsúszik a vödör vízbe. ott fog meg fulladni. (közben kamerával figyelem a csapdákat bentről a gép elől.
2014. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!