Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Beteg e a nyuszim?

Beteg e a nyuszim?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt érkezett hozzám egy kedves kis törpenyuszi.csak vigyázok rá így sajnos nem vagyok még szakértő de folyamatosan olvasgatok utánna. Ma észrevettem hogy a ketrecében van egy kis tejeskávé színű tócsa. nem tudom mi lehet az de nagyon megijedtem nem e beteg. tud valaki esetleg segíteni ? ha esetleg fontos én már két napja beteg vagyok (hasmenés erős hasfájás) lehetséges hogy tőlem kapta el vagy én tőle ?
2014. nov. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Fosik a nyuszi, de egészen biztosan nem tőled kapta el. Lehet, hogy a kaja nem az igazi, amit adsz neki. Mivel eteted?
2014. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajj. ez biztosan az ? azzal etetem amit a gazdája adott. nyúltáp,széna...én adtam neki répát meg almát.de nem sokat.remélem ez nem komoly.
2014. nov. 12. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként látszólag nem tűnik betegnek.már amennyire meg tudom ítélni. sétálni is voltunk kint. megevett pá pitypang levelet....
2014. nov. 12. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van nyuszink, és bár szereti az almát, fosik tőle. Lehet, hogy a tiédnek is ez a baja.
2014. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát szép kis történet, én és a nyuszim mondjuk ki..fosunk.akkor egy két napig mellőzöm az almát.meglátjuk mi lesz. köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!