Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Felhaborito, mas is járt igy?

Felhaborito, mas is járt igy?

Figyelt kérdés
Ma mar kitettem egy kerdest miszerint bolhat lattam a lakasban. Nem tudtam mire vélni. Azt hittem talan a ma hozott törpehörim bolhas. Erre kiderült hogy a forgacs az. Megneztem a zacskot es ugralt benne par db. Remelem nem fog itt elszaporodni? Van valami teendöm azon kivül hogy kidobtam azt a sz@rt? Ki jart meg igy? Milyet vegyek amibe tuti nincs?
2014. nov. 14. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A cégnél kellene panaszt tenned... Nem kellett volna kidobnod a zacskót, mert az a bizonyíték. Én még sose jártam így forgáccsal, pedig mindig a legolcsóbbat vettem. Fit+fun, panzi, ezekben biztos nincs.
2014. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt,meg nem vittem le a kukaba az ajtom ele hajitottam ki duplan bezacskozva,nehogy kijöjjön. Biztos hogy panaszt teszek. Ezt a forgacsot ajandekba adtak a ketrechez. Mostmar tudom miert volt ingyen. Kiprobalom amiket javasoltal,azert megnyugtato hogy nem minden forgacs ilyen.
2014. nov. 15. 00:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Vajon kell felnem hogy elszaporodik itt?
2014. nov. 15. 00:04
 4/4 anonim ***** válasza:
szedj a rétről szénát...
2014. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!