Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot kérjek...

Milyen kisállatot kérjek karácsonyra? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kisállatot ami KETRECbe való. Pl: Hörcsög..csak vele az a baj hogy rövid ideig él:(

Pókot anyukám nem engedi mert fél tőlük..Ilyen sikló, kígyó, gyík..Velük az a baj hogy nem lehet őket simogatni:DDD Törpenyuszim meg majd egyszer lesz, mert a legjobb barátnőmnek van 2 fiú, és 1 lány t.nyuszija, és lehet hogy lesz tőlük kisnyuszi:)

Mondanátok nekem olyan kisállatot, ami ketrecben él, lehet simogatni és viszonylag sokáig él? :)



2014. nov. 15. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
hörcsög, tengerimalac, agóranyuszi, egér, patkány, ezek az állatkák ketrecben élnek, és lehet őket simogatni, az élettartamuknak most nem néztem utána :)
2014. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó választás lenne szerintem a degu. Nem tudom ismered-e. Sokkal tovább él a hörcsögöknél és nagyon aranyos, szereti ha játszanak vele. Megpróbálok képet linkelni.
2014. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tengerimalac,degu,csincsilla,patkany,vadaszgöreny. Persze attol fugg mennyit szannak ra szüleid,mekkora ketrecet szansz neki,mekkora helyed van ra stb.
2014. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Találtam. Nézd meg őket. [link]
2014. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen a vadászgörény a legaranyosabb, de elég macerás a tartása sajnos. Én ajánlottam a degut.
2014. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szakállas agámát lehet simogatni.
2014. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszii mindenki!!:)

A degu eléggé tetszik, még az árának utána kell nézni..:D

2014. nov. 16. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
:)
2014. nov. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl:.Táncoló egér nézz utána a neten írd be kisemlősök ki ad sokat hajrá a kis emlős választásban :D
2014. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!