Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan vásárolhatnék kisméretű...

Honnan vásárolhatnék kisméretű paintball fegyvert?

Figyelt kérdés
Mostanában a portám közelében elég gyakran megfordul egy kutya, ami ott okoz kárt, ahol csak tud. Kővel, kiabálással, meg ecettel próbáltam már elkergetni, de ezek hatástalanok ellene. Egy kisméretű fegyverre lenne szükségem, ami nem nyírja ki, de el tudom vele találni és meg is érzi azt, ezért gondoltam egy paintball stukkerre. Ismertek olyan webshopokat, ahonnan be tudnék ilyen eszközt szerezni?

2014. nov. 15. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy paintball fegyver sem öl, nem arra tervezték. Fejre ne mszabad célozni. egyébként ennyi erővel egy csúzli olcsóbb.
2014. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá, de a csúzli pontatlan és nem szeretnék kárt tenni a környezetben, ezért kellene paintball fegyver, mert az oda lő, ahova célzok. Ötletek?
2014. nov. 16. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
nem jó, a töltény "megszívja" magát és a csőben szétmegy
2014. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Van ötleted, mivel tudnám hatékonyan elriasztani az állatot és nem okoznék kárt a környezetben?
2014. nov. 16. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

van gazdája?

végül is mindegy.

ebrendészetet kéne megpróbálni.

2014. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felénk ilyen nem működik, csak sintérek vannak, ők meg egy vagyont kérnek a kiszállásért. Sokkal egyszerűbb lenne saját kezűleg elintézni. Szóval tudtok ajánlani valamit?
2014. nov. 16. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor írj egy panaszt a jegyzőnek vagy önkormányzatnak, hogy van felétek egy kóboreb, és csináljanak rendet...

Meg hogy nem akarsz fizetni a sintérnek, mert nem a tiéd a kutya.


Kb téged büntetnek meg, ha meglövöldözöd vagy ilyesmi.

2014. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindig megoldottam helyi hatóságok nélkül az ilyen problémákat, csak ez az állat már keményebb dió a többinél, ezért kell valami új, amivel elriaszthatom. Szóval ismertek valamilyen oldalt, ahol vehetnék valamit, amivel távol tarthatom?
2014. nov. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!