Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen tombhazban tarthato...

Milyen tombhazban tarthato allatot ajanlotok?

Figyelt kérdés

Olyan kisallatot szeretnek ami elsosorban nem nagy es nem budos.Mar volt tegngeri malacom de az nagyon budos volt igy eljajandekoztuk, volt cicam is de az kijart a hatso kertben es megmergeztek, igy elpusztult es az nagyon szorozott is...

Gondoltam egy kiskutyara ami igazan kicsi es a szore sem hullik nagyon, milyet ajanlanatok?

Olyan kellene ami bujos allatka


2014. nov. 16. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmilyen állat nem való? Elajándékozod mert büdös? Ja, hogy nem volt jó rendszeresen kitakarítani!

Amúgy megsúgom: a kutyák 99%-a is "szőrözik".

2014. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De valo, nem en miattam ajandekoztuk el hanem a szuleim miatt en szerettem oket, de nem minden nap fert bele a programomba a napi ketrec takaritas...es zajosak is voltak ejszaka
2014. nov. 16. 14:06
 3/21 A kérdező kommentje:
es tudom hogy minden allat szorozik minimalisan,de a macskanal allandoan hullik a szore
2014. nov. 16. 14:07
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt időd napi ketrectakarításra, ami 5 perc, akkor hogy lesz időd napi legalább 2 óra játékra, napi 2-3 sétára, amiből legalább az egyik egy óránál hosszabb?

Vagy az elején hogy lesz időd kétóránkénnt levinni, amíg nem szobatiszta?

Egy kutya ezzel jár.

2014. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"nem minden nap fert bele a programomba a napi ketrec takaritas...es zajosak is voltak ejszaka"


Ezek alapján a kutyát már most felejtsd el. Alaphangon napi 3x séta, ebből 1 db legalább másfél órás, aztán játék, agyi fárasztás - aztán fajtától és egyedtől függően lehet több is. Ja és a kiskutya alapból nem szobatiszta, nem tudja a házi szabályokat, tombol, rombol, rág, ugat - NEKED kell megtanítani, hogy mit szabad, mit nem.


Szóval mit tudnál nyújtani a jószágnak? Mennyi időt és pénzt tudnál rászánni?

2014. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Azido az megoldhsto foleg telen, a ketrec takaritassal csak annyi volt a gond hogy napi szinte unalmas volt es koltseges is a sok fureszpor meg stb...es a kutyaval mas a helyzet mert o szeretet meg halas, a tengerimalac az pedig csak ingyen elo, legalabbis az enyem az volt, evett meg aludt,na meg zajolt.

A kutya alszik ejszaka, a seta meg ram is ram fer

2014. nov. 16. 15:14
 7/21 anonim ***** válasza:

"a tengerimalac az pedig csak ingyen elo"

lol


tarts bélférget

2014. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A tengerimalac is szeret, meg bújik, ha foglalkozol vele.

Ilyen hozzáállással ne legyen állatod

2014. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

mar idosen kaptam oket es nem voltak ugy emberhez szokva, barmennyire is probaltam...

nem ertem mi a gond a hozza allasommal...nincs sok lehetosegem mivel tombhazban lakom, es a szuleim nem birtak a tengeri malacot, mert csak koltottunk ra jo sokat, mert ugye draga a szena meg a fureszpor...es nem beszelve arrol hogyha egy nap nem csereltunk teljes aljat akkor meg nagyon budos volt az egesz hazban

2014. nov. 16. 20:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ni a baj a hozzáállásoddal? 2 szinte igénytelen állattal nem tudtál törődni, de kutyát akarsz.

Egy kutya sokkal nagyobb költséggel jár (kapásból megvenni sem 2 fillér, majd jönnek az oltások, táp, kutyasuli, hogy ne egy idegbeteg görcsöd legyen), sokkal több időt kell ráfordítani (napi séta, játék, nevelés).

2014. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!