Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem tudom feldolgozni a halálát?

Nem tudom feldolgozni a halálát?

Figyelt kérdés
ma ment el a 6 és fél éves madaram...sokan mondogatják,hogy vegyünk újat hátha az segít, de mi értelme lenne őt is megszeretnem, majd szintén elveszítenem?
2014. nov. 16. 22:57
 1/3 f35cd7d7 válasza:
100%
Sajnos ezen at kell esni , szuletunk es meg halunk ez az elet korforgasa ez ellen nem tudunk tenni semmit, de ha igazan szereted azt a madarat akkor el tudod engedni, sokan mondjak hogy vegyel masikat es valoban segit mert nem ugyan az az allat de ha ra nezel eszedbe jutnak a regi emlekek, es az uj "tarsaddal" gyarapithatod azokat . :)
2014. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az élet halállal jár, ehhez hozzá kell szokni. Aki él, az előbb-utóbb már nem fog.

Van, aki nehezebben fogadja el, van, aki könnyebben, de ez az élet rendje.

Szeresd amíg él, utána engedd el. Ilyen alapon gyereket se kell szülni, mert azt is szereted, mégis előbb meghalhat, mint te.

Szóval ez nem jó felfogás..

2014. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy kutyás kérdésnél olvastam valaki más válaszát egy a tiédhez hasonló kérdésre

ha valaki elveszti a kis kedvencét, több módon dolgozza fel annak a halálát

van aki az eset után egyből beszerez egy új állatkát ezzel is enyhítve a maga után hagyott űrt, van, akinek idő kell, hogy újra legyen kisállata, ezt az időt akár években is lehet számolni, és van olyan ember, aki nem akarja újra átélni, neki csak a szeretett állatka kell, ezért soha többé nem szerez maga mellé újabb társat

a gyászban ne hallgass másokra, csakis úgy cselekedj, ahogy neked jól esik, ha úgy érzed, hogy most nem kell más madár, addig ne vegyél, mert lehet, hogy nem tudnád úgy szeretni, hagyj időt magadnak

2014. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!