Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, Egerváron van...

Úgy hallottam, Egerváron van egy állatorvos (ha jól tudom, hölgy), aki vitaminkezeléssel gyógyítja az epilepsziás állatokat. Ha ez tényleg így van, valaki adna elérhetőséget?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez így is van, az elengedhetetlen, hogy a kimondottan beteg háziállatot kizárólag a saját természetes táplálékával etessük. Például egy macskának vagy egy kutyának egyáltalán nem hiányzik a tápokban lévő mindenféle gabonaszármazék, s egyéb adalék, mivel ők echte húsevők. A lényeg, hogy az adott állat biológiai táplálékával kell etetni.
2014. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem ismerem a módszert, nem is találtam elérhetőséget, ottani ismerősöktől igyekszem többet megtudni, de a lényeg, hogy a cicámnak talán már csak ez maradt...
2014. nov. 30. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!