Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot célszerű...

Milyen állatot célszerű vásárolni kisgyereknek? 4 és fél éves.

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Kizárólag plüsst!!!
2014. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem semmilyet...még túl kicsi ahhoz, hogy gondozni tudjon bármilyen állatot.
2014. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5 eves a fiam,mi most vettunk törpehorit. Szelid nem harapos. Takaritani egyutt szoktuk. Mindennap simogatja es jatszik vele. Wc papir gurigabol alagutat epit neki. Megtanulta hogy ne fogja erosen,es ha viszi akkor dobozba szokta hogy tutira ne ejtse le. Szerintem nyugodtan tarthattok hörit,tengerimalacot ha te is segitesz a gondozasba.
2014. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valamilyen teknôs vagy hörcsög szerintem ideális lehet, ha ketten együtt gondozzátok. :)
2014. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amiről Te tudsz gondoskodni. Hörcsög, nyúl, tengerimalac, patkány... Kutyát, macskát azért nem ajánlok, mert ilyen korban hamar ráunnak, és a legrosszabb esetben is 10-15 évig élnek. A hüllőket, halakat meg azért nem, mert azt nem fogja fogja élvezni (szerintem), hogy nézheti üvegen keresztül. Mindenképp kézhez szoktatott állatot vegyetek, és még vásárlás előtt nézzetek utána az állat szükségleteinek.
2014. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nagyon szeretne kistestvért,de már elváltunk az apukájával és nem is szeretnék másik babát,tehát valami olyasmire gondoltam amit"barátjának" játszótársának tekinthet....amiről gondoskodhatna!!!
2014. nov. 24. 13:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo en irtam a 3.valaszt. detto igy vagyok mint te. Tesot szeretett volna de elvaltunk. Imadja a kisallatat.
2014. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy állat nem arra való, hogy testvérpótléknak használják! És nem is fogja betölteni ezt a funkciót soha.
2014. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Nem is szeretnénk pótolni csak valamit ami leköti és eltereli a figyelmét
2014. nov. 24. 14:17
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
kiskutyust ami barátságos és nem nő túl nagyra
2014. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!