Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá az anyumat...

Noncsa11 kérdése:

Hogyan vegyem rá az anyumat hogy vegyünk egy patkányt?

Figyelt kérdés

Nemrég meghalt a hörcsögünk és most szeret egy patkányt és egy csomó oldalt olvastam róluk...... a tesómnak is tetszenek de ő abban kételkedik hogy nem lesz rá elég időnk meg ilyesmi.....(pedig de!) A hörcsögre is csak nagy nehezen vettük rá ketten a tesómmal. De amikor csak megemlítem hogy "anyu nem akarunk patkányt? az tök inteligens és egy csomó trükköt tudna tanulni!" akkor csak rángatja a fejét hogy "kislányom ne is mondd nem és kész"...."de........."...."semmi de!!"......szóval ez van.



légyszi aki tud tippet segítsen mert a tesómmal nagyon szeretnénk egy cuki kis patit :)


(néhány dolog anyukámról) :

- nagyon ingerlékeny :/

- nem nagyon kedveli a patikat :(

- általában a tesómmal ketten mindig rá tudjuk venni dolgokra :)



2014. nov. 28. 14:51
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia nekem is patim van ;).A tesóddal össze kell fogni, mutassátok meg anyutoknak,amennyi infót csak tudtok.A legtöbb ember azért nem szereti őket, mert fúj,csatorna, fúj...NEM!!!! Csuklyás patkány a nemes fajta! Menjetek el egy kisállat kereskedésbe,ott szinte mindig vannak pici patkányok. :) Mutasd meg neki, egy kis rágcsálónak senki sem tud ellenállni. *__* Tényleg nagyon okosak,csak ha tanítani akarod,akkor kell extra figyelmet szentelni nekik.

Sok sikert ;)

2014. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! már megkezdtük az összefogást (a tesóm módszere hogy kb minden mondatába belemondja hogy patkány xd) mindenképp elvisszük akkor az anyukánkat is az állatkereskedésbe :)
2014. nov. 28. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!