Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnénk tesómmal...

Nagyon szeretnénk tesómmal egy vadászgörit, de van 2 kutyánk a szüleinknek meg ez pont elég. Mivel győzzem meg őket hogy kell a házban egy göri?

Figyelt kérdés

Azért nem szeretnének a szülők még egy állatot mert így is a két kutya nagyon sokba kerül,azt is mondják hogy nagyon büdi,de szerintem nem ha jól van tartva.

Mit tegyünk hogy legyen legalább egy görink?


2008. aug. 16. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
először is mond meg nekik hogy a görény nem büdös!neki is van egy olyan illta mint a kutyának, macskának, de ez nem büds, viszont ha sikerül őket rávenni, akkor lányt válassz mert a fiu ivaréretten jelöl, aminek nics jó illata:) mond el nekik hogy ti nagyon szeretnétek, és hogy egy nagyon jópofa állat. ha kaptok zseppénzt, akkor ajánld fel szüleidnek hogy tesóddal összedobjátok neki a húsra valót,te is egy kicsit meg a tesód is:):)ez lehet h jó ötlet,és egy kis felelősséget is tanultok.Ha megkapjátok semmiképpen nem etethetitek kutya vagy cicakajával mert belepusztul!!!remélem sikerül meggyőzni őket mert a görik igazi kis bohózok, nagyon sok örömötök lesz benne ha szeretitek és ápoljátok! remélem sikerül! ja és őket is be kell oltatni.asszem 2-3 oltás darabja 3000 ft maximum, utána pedig csak évente egyszer veszetség ellen! Hajrá:):)
2008. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van görényem, egyáltalán nem büdös.

Viszont meg kell értenetek hogy egy görény tartása nem olcsó, ha a szüleidnek nem telik rá akkor ne erőltesd. Ezen kívül sokat kell vele törődni, mert hát a görény elvárja, ha suliba jártok akkor ez is a szüleitekre maradna, gondolom ezért sem akarják.

2008. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nos, hát...ugyan ebbe a helyzetbe voltam én is. Nekünk is 2 kutyánk van, és nagyon szerettem volna már görit, de tudtam hogy mivel fog járni. Apu először nem ragaszkodott hozzá, de mikor már együtt olvasgattuk a göris oldalakat, neki is nagyon megtetszett. Beszélgessetek róla, készítsetek neki helyet, vegyetek meg minden szükséges dolgot ha tényleg elszántátok rá magatokat! Sok sikert kívánok!:)
2008. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
nagy felelőséggel jár az tuti.De viszont abba nem értek egyet hogy a kuty és a macska kajától elpusztul.Az én görim macska konzerven nőtt fel,most is ezt kapja,meg macska száraz tápot.(meg még a többi sok féle kaját)És makk egészséges,aki imád rosszalkodni,kárt csinálni,és játszani....stb érdemes venni,de csak annak akinek van hozzá türelme,és foglakozik is vele.az enyém két éves lesz,és nagyon okos.sok sikert
2008. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egy felelősségteljes göritartó nem eteti macskakajával az állatkát,nézz utána gris oldalakon.
2008. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak egy kérdést füznék ehhez.Miért nem jó görinek cicakaja?nincs görim csak minden ismerősöm ezzel eteti és kutya bajuk.csak aggódok a kisállatokért.
2009. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Szobatisztaságra lehet nevelni

-Olcsó állat (kivéve a műtétje, de ezt nem muszáj tudniuk

-A szagát műtéttel meg lehet állítani (nekünk nincs baj a szagával)

-Úgy lehet sétáltatni,mint egy kutyát (ha van hámod)


Vegyél lányt, mert nekünk is az van és az nem büdi

2012. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!