Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg állatorvosnak...

Mennyire éri meg állatorvosnak tanulni?

Figyelt kérdés

Most nem arra vagyok kíváncsi hogy a tanulmány egyetemen milyen stb

arra vagyok kíváncsi hogy az állatorvosok mennyire tudnak "jól élni". Ebben az országban megéri-e annak tanulni?


2014. dec. 9. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én SZIE-ÁOTK-ra járok, a legtöbben akik itt végeznek, el tudnak helyezkedni állatorvosként, M.o.-n nem keresnek sokat (kivéve akinek saját rendelője van), de egész Európában elfogadják az itt szerzett diplomát, így külföldön is viszonylag könnyű munkát találni.

Egyébként szerintem csak a pénz miatt nem éri meg, akkor érdemes állatorvosnak tanulni, ha tényleg az szeretnél lenni.

2014. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért egyáltalán nem keresnek rosszul itt se.
2014. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, de egy diplomás munkával elvárható hogy ne minimálbért keress...
2014. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megéri, ha az akarsz lenni...
2014. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a pénz miatt akarsz állatorvos lenni akkor nem éri meg. A gazdik egyből kiszúrják ki az aki a pénz miatt gyógyít, és ki az aki állatszeretetből. És akkor már inkább az utóbbihoz fognak járni.
2014. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem nagyon az állatokat és többek között ezért szeretnék ezzel foglalkozni. Csak azért kérdeztem mert nem szeretném azt ha a havi keresetem nettó 60.000 lenne. Ha egyszer sikerülne elmennem annak egyszer valamikor :)
2014. dec. 11. 21:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint már említettem NEM a pénz miatt akarok annak tanulni. Azért akarok az lenni mert szeretem az állatokat. De mit ér egy olyan szakma ait szeretek de közbe meg meghalok mert nincs pénzem kajára? Én csak amiatt kérdeztem mert olyan szakmát szeretnék tanulni amit szeretek é mellette meg is tudok belőle élni. Ennyi az egész.
2015. máj. 31. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!