Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatokkal szeretnék foglalkoz...

Állatokkal szeretnék foglalkozni, leginkább lovakkal, vagy haszonállatokkal, de a többi sem áll távol tőlem. Milyen téren helyezkedjek el?

Figyelt kérdés
gondolkoztam az állatorvosi hivatásról, de arról lebeszéltek, pedig érdekel. De annyi szakterület van.. mit válasszak, kiket keresnek, hol lehet tanulni? Bármiféle választ elfogadok, köszöönööm:)

2015. jan. 4. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
állattenyésztő mérnök esetleg? (SZIE-MKK)
2015. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez lehet hogy hülye kérdés, de az nehéz? Nem azért mert akkor nem érdekelne, csak kérdezem, hogy tudjam:)
2015. jan. 4. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ezen a szakon voltam, de amennyire ismerem, nem vészes, szóval bátran ajánlom :)
2015. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is állattenyésztő mérnöknek készülök. Jövőre érettségizem. Én is kijelenthettem volna ezt amit te a kérdésedben. Leginkább lovak érdekelnek, de szinte ugyanannyira az összes haszonállat. Mostanában kezd érdekelni a juh és kecsketenyésztés is, komolyabban. Sokan nem kecsegtetnek túl sok jóval, mert azt mondják nehéz az elhelyezkedés, egyebek, de én úgy vagyok vele hogy a papír meglesz, és hátha szerencsém lesz. Valahogy csak kialakul. Aki valóban szeretne majd dolgozni annak kialakul. Én is lehet megelégednék elsőre egy kevesebb bérrel is, de legyen munkahelyem.
2015. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszokat! Engem is hihetetlenül érdekel, igazából minden ami állat az érdekel. Ezért is van az hogy nem tudom hogy pontosan melyik területhez vonzódok igazán. Igaz, még csak tizedikes vagyok, de szeretnék kitűzni egy célt, hogy mégis hova akarok menni továbbtanúlni.
2015. jan. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!