Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan eset, hogy...

Sajtoshagyma kérdése:

Volt már olyan eset, hogy mókus ölt embert?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen, a vérmókus... :B

Mitől ölne? Max baleset, karmolástól.

Léteznek bár egy méteresek is, de tudtommal nem létezik offenzív temperamentumú mókusfaj.

2015. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, rákerestem neked. Mint írtam inkább csak baleset miatt, áttételesen fordulhat elő emberhalál, mókus miatt:

"Az elszabadult mókusok nemcsak az őshonos állatokat és növényeket veszélyeztetik, hanem lyme-kórt és veszettséget is terjeszthetnek." (Nagy-Britanniában néhány éve történt, állatkertből szökött mókusok kapcsán. Aztán hogy ez megint valami kamu fertőzés hepaj volt-e, nem tudni.)

2015. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. jan. 10. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne neked köszönd, a gugli neked is ott van, igazán rákereshettél volna magad is. :P ;)
2015. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Na, igen, utolsó, de a gugli a barátunk, a barátunkat meg nem abajgatjuk hülye kérdésekkel...
2015. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsoli bácsi válasza:
Engem már ölt meg mókus!
2015. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne ironizáljatok már... :) Mi van, ha kilépsz az ajtón és a fejetekre esik egy egy métere mókus, nah? Pedig van ilyen! Mármint van olyan, hogy egy méteres mókus.
2015. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!