Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadnék, de mit?

Örökbefogadnék, de mit?

Figyelt kérdés

Örökbe szeretnénk fogadni lakótársaimmal valami vicces állatot, tudjátok ami jól mutat egy buli alkalmával. Mit javasolnátok milyen állat legyen ? (Pingvin sajnos kizárva, már utána néztem)

E/19



2015. jan. 14. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak azért fogadnál örökbe valamit,hogy "jól mutasson buli alkalmával",akkor inkább felejtsd el.Vegyél valami nagy plüssállatot helyette.
2015. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idióta.
2015. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok érző és érztékeny lények, nem arra valók, hogy a buliban megitassák őket piával, vagy megtömjék valamilyen droggal. Aztán ha támolyognak, jót röhögnek rajta az idióták! Láttam már ilyen bulit, szegény rémült, karmoló macsekot én mentettem ki, mert lefújták tejszinhabbal. Nem látott, mert a szemébe fújták. Neked nagy méretű plüssállatra van szükséged.
2015. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Krumplibogarat.

Egyébként mi az az "E/19"?

2015. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most Fiú vagy Lány?
2015. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szitakötő88 ***** válasza:
Fogadj örökbe egy megunt ékszerteknőst, abból elég sok van... Szerintem nem bánja, ha néha feldíszíted a páncélját. :D De egy teknősnek is sok gondoskodásra van szüksége, és ajánlatos sokat piszkálni szerintem... Akkor vegyél állatot, ha minden nap többször szeretnél vele foglalkozni!
2015. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!