Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért altatják el azt a...

Miért altatják el azt a kutyát vagy macskát amelyik neki megy egy kisgyereknek, még akkor is ha az teljesen jogosan tette az állat?

Figyelt kérdés
Animal Planeteten is volt nem egy ilyen hogy csesztette a gyerek, a kutya meg nekiment aztán a kutyát elaltatták, ugyan ez volt macskával is, valamint itt a falunkban is volt hogy egy kötélre kötött kutyát elkezdett agyalni egy gyerek egy bottal, a kutya meg persze teljesen jogosan nekirontott a gyereknek és jól összeharapdálta, és itt is persze a kutya húzta a rövidebbet mert elaltatták... Én nem értem miért kell ezt? Vagy miért nem nevelik meg a szülők a gyereküket? Nekem elmagyarázták a szüleim kiskoromban hogy nem szabad bántani mert megharap, és még tőlük is kapok pár fülest... Megértettem és nem bántottam... Miért kell szegény kutyát/macskát büntetni azért mert nem tűri a bántalmazást?

2015. jan. 18. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a gyerekek állandóan csak a tv vagy a számítógép előtt ülnek és mivel nem volt kapcsolatuk az állatokkal ezért nem tanították meg nekik a szüleik...
2015. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1#mármint, hogy hogyan is viselkedjenek az állatokkal
2015. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően az ember az állatokat az intelligenciája segítségével neveli, és ennek köszönhetően, an evelésük folytán nem támadnak emberre. Namost, ebből következik, hogy amelyik eberre támad (és nyilván nem betörőről beszélünk vagy hasonló), ott már nevelési gond van. ezen a ponton az állat igen könnyen ráébredhet erőfölényére, és bizony életveszélyessé válik. De akkor is csak egyedi esetben altatnak, ah a szakmebrek is arra jutnak, hogy már nem lehet helyre nevelni a jószágot, és tényleg veszélyes.
2015. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem képesek megnevelni se a kutyát, se a gyereket.
2015. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, pedig ilyenkor a gyereket kéne elaltatni.
2015. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!