Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyannal, aki nem...

Járnátok olyannal, aki nem szereti az állatokat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze,egyik rokonom se szereti,mégis együtt szoktunk járni a boltba.
2015. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ameg nem bantalmazza oket addig szerintem semmi baj.. te sem szerethetsz mindent amit o.. :) nem ettol fugg nalam special ,hogy kit szeretek :)
2015. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem. Nekem vannak állataim és az ő kedvéért nem válnék meg tőlük az biztos. (Gondolom ha nem szereti őket nem lakna velük... )
2015. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki nem szereti az állatokat, az súlyosan sérült mentálisan, degenerált, primitív és gonosz. Nem hogy nem járnék vele, de még egy helyen sem tartózkodnék ilyen emberrel. Pfujj.
2015. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha úgy érzed Te magad nagy állat vagy, akkor ne járj vele, mert ez azt jelenti, hogy téged se szeret.
2015. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sissy53 válasza:
AZ ATOL FUG ,HOGY MINDEN ALLATOTT NEM SZERET VAGY CSAK BIZONYOS ALLATOKAT MERT ,HA MONDJUK TRAUMA ERTE GYEREK KORABAN EGY KUTYA TAMADASKOR ABBOL ADOTHAT ,HOGY FEL AZ ALATOKTOL. dE NEM UGYANAZ FELNI VAGY NEM SZERETNI OKET.fELEK A TIGRISEKTOL DE SZERETEM OKET MERT CSODALATOS TEREMTMENYEK.
2015. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem van egy csomó állatom és aranyosak mind.
2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tonyka9422 válasza:
Ne ez döntsön egy kapcsolatról, ennél vannak sokkal fontosabb dolgok is, de ha ez neked ilyen fontos, akkor beszélgess vele erről.
2015. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szeretni, nem tudjuk, hogy mit jelent

mármint, megöli, megeszi, megkínozza, leszarja, nem kedveli, nem simogatja, nem bánik velük jól,

szóval az, hogy nem szereti nagyon tág fogalom

2015. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!