Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A márszupilámi tényleg létezik?

A márszupilámi tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Ezt próbálják bemesélni nekem a szüleim, meg a tesvérem.

De én nem igazán hiszem



2015. febr. 2. 15:31
 1/7 anonim válasza:
Nem letezik. Szerintem csak azt akarjak, hogy boldog legy emiatt. Hany eves vagy? 13/L
2015. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik, ez csak kitalált, és kitalált dolgok nem léteznek. bocsi :(
2015. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszt! A Mikulás sem létezik! De aztán el ne mondd a szüleidnek, hogy tőlem tudtad meg! :D
2015. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Imádom az ilyen kérdéseket főleg a válaszokat... :D
2015. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként az erszényes emlősök alosztályának a tudományos neve "Marsupial".

2015. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hirtelen azt se tudtam mi az :) de aztán rá kerestem és ..ááá mekora kedvenc volt gyerek koromba...szintén wikipédia: "Az állatfaj[szerkesztés | forrásszöveg szerkesztése]


A Marsupilami kitalált állatfaj. A hímek és a nőstények egyaránt hosszú farkuk segítségével bármit elérnek. Az állat sárga bundájú, rajta fekete foltokkal (esetleg van folt nélküli sárga színű, és sötétkék-fekete színű). Az esze nagy és a humora is megvan ahhoz, hogy túljárjon a rá vadászó emberek eszén. A külseje leginkább a majoméhoz hasonlítható. Két lábon jár, ugrál "

18/L

2015. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Marsupilami csak a szerzők (igencsak torz) agyszüleménye. Olyan bundája van, mint a párducnak v a jaguárnak, (sárg alapon foltos vagy fekete), kaze és lába mint majomé, a farka mint valami hipermajomé, ami fogni is tud a farkával, a tetejébe tojással szaporodik!

Ne higgy a szüleindnek, csak ugratni akarnak!

2015. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!