Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyszer...

Mit csináljak ha egyszer megharapott a hörcsögöm? :O

Figyelt kérdés
Ha egyszer megharapott akkor utána is harapni fog? hogy lehet barátságossá tenni hogy ne forduljon elő?

2015. febr. 2. 20:22
 1/8 maci2000 ***** válasza:
100%
Most ez nem pont olyan kemény probléma , lehet pont olyan kedvében kaptad el vagy esetleg túl sokat volt a kezedben és unta.
2015. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem is volt régebben egy hörcsög párom. A lány folyamatosan megharapott amikor hirtelen nyúltam be hozzá. Ne egyből hozzá nyúlj én azt tanácsolom. Tedd be a kezed és hagyd hogy ő menjen oda a kezedhez, szagolgassa. nem tudod erőltetni, mivel sajnos eredetileg mezei élőlények és ni csenek az emberhez szokva :/
2015. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem volt a kezemen sokat ma reggel volt a kezembe és ma odaraktam a kezemet hozzá és megharapott...
2015. febr. 2. 21:03
 4/8 maci2000 ***** válasza:
100%
Akkor valahol itt lehet a probléma , lehet , hogy pont többet kéne a kezedben lennie , hogy megszokja.
2015. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
okés...de mindennap kiszoktam venni csak nem túl sokáig
2015. febr. 3. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok a hörcsögöd fejével gondolkodni, így konkrét okot nem tudok mondani. Lehet, hogy étel szagát érezte az ujjadon, és ez félrevezette.
2015. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1x a krisztit is megharapta a hörcsögje, de lerázta... azt kész
2015. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem 2 hörcsögöm van, amelyik szokott harapni.


Az egyik inkább csak csipked, de azért az is tud kellemetlen lenni. Egyszerűen csak nem szereti, ha hozzányúlnak az "engedélye nélkül": nem érhetek hozzá, de ő hozzámérhet. Viszont néha le se szarja, ha simogatom, nyugodtan elvan. Volt már olyan, h azért harapott meg, mert előtte egy másik hörcsöggel játszottam és érezte a szagát az ujjamon. Megpróbáltam úgy szelídíteni, h csokikrémmel bekentem az ujjam hegyét (nagyon kevéssel, h nem legyen tőle baja), h megtanulja: én nem ártok neki, sőt finomságokkal látom el. Ugyanúgy csipked, talán most már azért, mert követeli a csokit. :D


A másik konkrétan támad, ha csak benyúlok a terráriumába. Ő simán véresre harapja bárki ujját. Neki egyszerűen ilyen a természete.

2015. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!