Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy neveljem szobatisztaságra...

Hogy neveljem szobatisztaságra a lelki beteg kutyámat?

Figyelt kérdés
Nagyon fél mindentől mert verték szegényt korábban, hozzám sem jön ide, alig mutat életjelet. Viszont mindent lepisil a lakásban (panelban lakok) mert fiú kutyus. Már felnőtt, 4-5 éves, és soha nem élt még ilyen helyen.
2015. febr. 7. 21:29
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekel!Egy 10 hónapos angol bulldog fiúcskám van.Kb 2hónapja van nállunk,szintén halálra félemlített,és annyi az össz.fejlödés,hogy már felfigyel a nevére.nappal ha hívom kijön a szobából az udvarra,de éjszaka aktív csak.Jön megy mint akit besóztak és mindent összerág.
2015. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én hiába hívom szegényt, nem mer jönni. Látom, hogy szeretne sétálni, de ha hívom mégsem jön.
2015. febr. 13. 09:36
 3/3 KinGuci133 válasza:

Lehet venni speciális szőnyeget, amire nyugodtan piszkíthat,szerintem ha mindig ugyanarra a helyre rakod, akkor egy idő után kicserélheted valami alkalmatosabbra. (van egyáltalán ilyen szó?)

Nekem is volt egy kutyum, akit vertek de sokat simogattam és attam neki mindig finomságokat és most már jól van.

2015. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!