Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beszerezni...

Hogyan tudnék beszerezni ingyen kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Budapestről persze
2015. febr. 12. 17:42
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Illatos út, menhelyek, apróhirdetések, [link]
2015. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Állat menhely, hírdetések
2015. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fürediné Kiefer EDit válasza:
Kis termetű, félig puli, félig tacskó típusú 3 hónapos kislány kutyust tudunk Neked elajándékozni, ha ilyenre gondoltál, én január 9.-én vettem át a testvérét 2 hónaposan beoltva játék kutyusként a 8 éves Labrador kutyusom mellé, aki testvérként szerette meg ezt a kis fiú kölyköt és napi 6 órát játszadoznak, lekötik egymás hiperaktív energiáját, a cél amiért elfogadtam a kicsit bevált,és tanulnak egymástól.Kutyusnak sem jó egykének lenni.
2015. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a hazai kutyatartási szokásoknak "hála" nem kellene túl bonyolultnak lennie. kérdezősködj falusi ismerősöknél. mondjuk szerintem a tél közepe nem az az időszak, mikor kiskutyák szoktak születni.
2015. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az llatos úton 5.000,- Ft az örökbefogadás költsége, ami az oltás és a chip ára. Menhelyeken azért örökbefogadáskor illik némi adományt adni a többi bent maradó állat támogatására. Kutyát lehet ugyan ingyen szerezni, de kérlek, gondold végig, hogy tudod-e majd etetni, oltatni, orvoshoz vinni, amikor szükség van rá...
2015. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Rex Állatszigetet Káposztásmegyeren!
2015. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dodojo válasza:
Jófogás.hu
2015. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!