Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macskát vagy nyuszit kérjek...

Macskát vagy nyuszit kérjek szülinapomra? Felpontozom azt, aki értelmesen válaszol!

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnék egy cicát, vagy egy nyuszit, de nem tudom melyiket. Melyikkel lenne jobb szerintetek? Véleményeket és tapasztalatokat szívesen várok! Tudni kell, hogy panelházban lakunk, tehát nem tudom hogy egy cica mennyire érezné itt jól magát. De a nyuszi meg nem tudom hogy mennyire okos állat, bújós-e, meg ilyesmi?

Ki mit ajánl? A választásotokat kérlek indokoljátok meg!

Köszönöm szépen előre is!:)


2015. febr. 12. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Macskát. Mi is panelben lakunk a szüleimmel és jól megvan itt a macska. És szerintem sokkal értelmesebb idomíthatóbb állat a nyúlnál. (De nyulat és macskát egyszerre ne vegyél mert kiskölykük születhet halálkomolyan)
2015. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Inkább macskát. Nincs semmi bajom a nyuszikkal édesek, de állandóan takaritani kell, különben büdös lesz :) az nem tudom hogy igaz e de nem jó egyedül tartani, meg nagy ketrec kéne hogy kényelmesen el is férjen. A macskának meg ott van az egész ház, ha unatkozik oda megy hozzátok stb.
2015. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Én nem tartanék panelban macskát, eszement bűzt és szőrtömeget tud generálni(nővéremnél). Nyulat nem tudom.
2015. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

a nyuszi is aranyos, de inkább macskát választanék, több mindent lehet vele kezdeni, illetve jobban ragaszkodik hozzád, mint egy nyúl

egyébként nyugodtan lehet egyszerre tartani a két állatot, ha kiskoruktól kezdve egymáshoz vannak szoktatva

az első válaszoló meg valószínűleg hiányzott a bioszórákról, ugyanis két külön fajba tartozó állatnak nem lehetnek kölykei...

az pedig hülyeség, hogy a macskától büdös lenne a lakás, eddig akármilyen macskás házban voltam, nem lehetett érezni, hogy ott állatot tartanak

2015. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól még hogy te nem találkoztál ezzel még nem hülyeség. Idióta.
2015. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

aranyos vagy, ahogy itt vergődsz :)

mindig minden úgy van világon, ahogy te gondolod, mi? ;)

2015. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Vacuolum válasza:
87%
Ne etesd a trollt. A kérdéshez meg annyit, hogy macskát, mert lehet velük játszani sokkal "interactivabb" egy macsek, mint egy nyuszi
2015. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
41%
Én nyuszi párti vagyok, a macska valóban okosabb, idomithatobb es talán bujosabb is de panalbe szerintem szomorú lenne és elég egeszsegtelen is lakasban macskát tartani. Meg a nyuszival alapvetoen kevesebb baj van szerintem. Nem ugrik fel a butorra peladul. Ami nekem volt nyuszi nagyon cukin tudott bujni is es szuszogva aludni az ölembe stb de mondjuk altalaban lehet nem ez a jellemző a nyuszikra.
2015. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Első, ilyenre gondoltál? [link]
2015. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem volt nyuszim ami utánunk ugrált és reagált a hangunkra. Szeretett minket. Viszont őt nyáron az udvaron szabadon engedve is néha kellemetlen volt tartani. A nyusziknak állandó rágási ingerük van, mert folyamatosan nő a foguk. Panelban biztos hogy nem vinnék nyuszit. Ha családtagként mászkálhat a lakásban idővel , akkor sem lehet megtanítani hogy ne bogyózzon mindenhova és ne rágja szét a vezetékeket és bútorokat. A macska taníthatóbb, de tavasszal képes lenne az ablakon is kiugrani ha szerelmes, akkor is ha lánycica.
2015. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!