Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzak össze egy...

Hogyan hozzak össze egy állatvédő egyesületet?

Figyelt kérdés
Gyomaendrődi vagyok, és szeretnék ebben a városban is létrehozni egy állatvédő egyesületet. De nem tudom, hol kezdjem. 12 éves vagyok. Először is szeretnék embereket toborozni (min. 20-at). Ezt az egészet azért akarom csinálni, mert nagyon idegesít, hogy rengeteget kell járkálni más városokba, mert itt nincs állatvédő társaság. Vagy van??
2008. aug. 22. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, 12 évesen sehogy nem hozhatsz létre egyesületet :(( de szép gondolat, beszélj egy olyan felnőttel, aki megteheti helyetted.
2008. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mire odakerülsz, hogy ilyenekkel foglalkozhass hidd el lesz nagyobb problémád is mint állatmenhely
2008. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne legyen nagyobb problémája, én azt kívánom!!

Igenis szép gondolat, hogy ilyesmit tervez a srác, talán egyszer meg is tudja valósítani. Biztos, hogy jó ember válik belőle, ha már gyerekként megesik a szíve a beteg állatokon. Sok felnőtt tanulhatna tőle!!

Talán nem lenne egyik szerencsétlen kóbor kutya, macska, ha negyedannyi szívük, lelkük lenne, mint ennek a gyereknek!!

Szerintem állatokkal foglalkozni, megmenteni, meggyógyítani őket csodálatos dolog! Ne add fel! Keress egy felnőttet, aki tud neked segíteni!

2008. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen sehogy :(

Én is annyi vagyok, egyelőre egy állatvédelmi clubnak vagyok a tagja. Rengeteg állatot tartok el, legtöbb megmentett, kidobott, sorsára hagyott állatka, menhelyre járok önkéntesnek, e mellett rokonunknál munkát vállaltam és egyebet is csinálok, mert szeretem 'saját pénzből' eltartani az állatkertet. Szerintem ennél többet te sem tudsz tenni, évek kellenek, míg egy szervezetből egyesület lesz. Esetleg össze hozhatsz egy clubot, de ez is nagyon-nagyon nehéz én a helyedben maradnék az állatmentésnél és a fentebb soroltaknál. :)

2008. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt! Sajnos akkor maradok a csabaiaknál vagyis oda csatlakozom (ott mindegy a kor). Valahogy csak el tudok jutni oda minden hónapba legalább egyszer :) .


UI: nekem is van egy befogadott kutyusom, aki nem kellett senkinek, mert ferde a szája (szerintem autóbaleset, vagy megverték) és elég rossz állapotba került hozzák (piszkos, büdös, sovány, félénk).

De azóta sokkal jobban van. Megtartottuk :)

2008. aug. 24. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem se add fel, és próbálj felnőtekkel kapcsolatba lépni. Megmondom őszintén, én inkább többre tartom az embervédelmet, és az állatokat sem szeretem igazán (kivéve a papagájokat:)). Viszont ezek semmit sem számítanak, ha belegondolok hogy mennyire tönkre teszi az ember a környezetét, borzalmas hogy mennyi élőlény szenvedi meg az emberi létet.
2008. aug. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!